Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

14-15 Haziran KANYON'da

Konu, 'BMX' kısmında mac-bmxtreme tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mac-bmxtreme

mac-bmxtreme Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar haberiniz var mıydı bilmiyorum ama 14- 15 haziran tarihlerinde KANYON alışveriş merkezinde bir LE PARKOUR(sokakta atlama zıplama fln filan) hareketlerinin gösterileri ve hemen ardından BMX veKAYKAY gösterileri olacakmış URBAN REFLECTION konsepti içinde........saatleri 14:00 16:00 18:00

bmxserdar bunu beğendi.
  2. sicikk

sicikk Üye

Seviye:
    yarın inşallah gelen olursa gitmeyi düşünüyorum..

bmxserdar bunu beğendi.
  3. ayhan37

ayhan37 Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben gelcem yha hakkı abinin orda buluşuruz bi aksilik çıkmazsa :in:

bmxserdar bunu beğendi.
  4. sicikk

sicikk Üye

Seviye:

tamam ayhancım :in:

bmxserdar bunu beğendi.
  5. 13erktan

13erktan Forum Demirbaşı

Seviye:
    10numara olurda bn qelemm ist olsaydım biliosn kanka kesın qelırdım xD

bmxserdar bunu beğendi.
  6. ayhan37

ayhan37 Forum Demirbaşı

Seviye:
    biliom yha:in:

bmxserdar bunu beğendi.
  7. ayhan37

ayhan37 Forum Demirbaşı

Seviye:
    yha bu kanyon nerde??*

bmxserdar bunu beğendi.
  8. ayhan37

ayhan37 Forum Demirbaşı

Seviye:
    tmm buldum yha kusura bakmayın bilmeyen arkiler için

KANYON ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Büyükdere Cad. No:185 Levent
    0212 281 08 00

bmxserdar bunu beğendi.
  9. rıdvan

rıdvan Aktif Üye

Seviye:
    duydugum kadarıyla yarısmada graffiti bolumude var :D

bmxserdar bunu beğendi.
  10. bmx.4ile">
  11. 91lock ">
    91="avatarHolder"> rıdvan bmx-46."> 91lock "> e_user_info_avatar -->
    bmx.4ia>la Text"> rıdvan Aktif Üye
    > 91
    566
    ="ir="air=" name" dname" dname" " dname" dname" dname" dname" " ir="andname" ddname" dname" dname" dname" " ir="andname" d
    Seviye:
    4
  12. isfen ier ı
  13. 15 Haziran 2008 74 posthead">
  14. isfen ier ı
  15. 15 Haziran 2008 so posthead">
    13erktan isfen ier .785ock "> e_user_info_avatar -->
    isfen ier a>la Text"> rıdvan Aktif Üye

ayhan37 Forum Demirbaşı erI le"> ir="ageTexe" dir="auto" er_info_text -->

<
    Seviye:
    ass="postbody">
    Hepsini görüntüle...
    biliom yha:in:

187lock "> e_user_info_avatar ->QFSYSTEMa>la, n37" /> totto3!--0703lock "> e_user_info_avatar ->totto3!> bmx_usteC.88lock "> e_user_info_avatar ->bmx_usteC> ğ ğ u beğend
  16. bmx.4iı
bles/defaultattribution type">message emlas ki: l href="goto/st-3?div379676#st-3-379676 AttributionLirsJ>&uarrn tla b ya çok iggrennçç bi gö-3eriydi basmlar bnTexyaptığımıeHtmraz Comudiyisinixyapıolar+hakkı abiy vsxyapsalar hakkı abiQu 5 asahışı="hakkı dan ünitım ğ ">bblockclass> a>lrti e"> " tlese">
  • bles/div class="postedmob7ı u bles/default
    e_user_info_avatar ->bmx_usteC> ğ ğ u beğend
  • bmx.4iı bles/defaultst-379672" class="message postbitlegacy postbitim postcontainer " data-author="13erktan">
    91lock ">
    91="avatarHolder"> bmx-46."> 91lock "> e_user_info_avatar -
    Şehiname">bmx.4i> rıdvan Aktif Üy extraUserI le"> ir="ageTexe" dir="auto" er_info_text -->
    > 91
    ncealed" rel="nofollow">56621/a>
    < < blls pairsJus32/iedı
    Seviye:
    ass="postbody">
    ">bblockclass> a>lrti e"> " tlese">
  • bles/div class="postedmob8ı u bles/default
    e_user_info_avatar ->bmx_usteC> ğ
  • messageı les/defaultst-379672" class="message postbitlegacy postbitim postcontainer " data-author="13erktan">
    bles/defaultattribution type">bmx.4i emlas ki: l href="goto/st-3?div379677#st-3-379677 AttributionLirsJ>&uarrn tla b ouoteC kötümulddüler v"resigcvid o fln çe032nizmi koystnızontiz izliynimğ ">bblockclass> a>lrti e"> " tlese">
  • mac-bmxtremsı bles/defaultst-379672" class="message postbitlegacy postbitim postcontainer " data-author="13erktan">
    13erktan mac-bmxtrems--0228lock "> e_user_info_avatar -
    Şehiname">mac-bmxtrems tla rıdvan Aktif Üye
    56620a>< blls pairsJus32/iedı blt>Şehit
  • lrti e"> ass="postbody">
    as nda &clas;parkour&clas; Comudgüzel ve lrtisikntişi sa orbaskiler çok az ve basit"asey yaptı ar............BMX gö-3erisin ünidce, oQda orbaski KAYKAYCI topluluk yüzün k"hareket"yapacak pek alseHt amadığı dan dolabas pek asov gibiseHmadı..........sa orbaski BMXci brkbasş fena eğil i.... lbr tm za y yQda asov eğil sade e ldtrea mıas k y yas kapan ünetmliyomuşlbr tm resigler:lbr tm lbr tm ll href="http://img114.imageshack.us/img114/2237/hpim3091wr6.jp rp class="pairsJu externalLirsJ"rel="nofoll http://img114.imageshack.us/img114/2237/hpim3091wr6.jp tla br tm lbr tm ll href="http://img241.imageshack.us/img241/5130/hpim3-02rw3.jp rp class="pairsJu externalLirsJ"rel="nofoll http://img241.imageshack.us/img241/5130/hpim3-02rw3.jp tla br tm lbr tm ll href="http://img361.imageshack.us/img361/6613/hpim3095gg3.jp rp class="pairsJu externalLirsJ"rel="nofoll http://img361.imageshack.us/img361/6613/hpim3095gg3.jp tla br tm lbr tm ll href="http://img241.imageshack.us/img241/7171/hpim3-35ny2.jp rp class="pairsJu externalLirsJ"rel="nofoll http://img241.imageshack.us/img241/7171/hpim3-35ny2.jp tla bles/default
  • < < < < < < blls pairsJus32/iedı blt>Seviy
    ">bblockclass> a>lrti e"> " tlese">
  • ğ ğ u beğend
  • Sint ı bles/defaultst-3headı ss="star Fulst-3da seHdı
    tla
    5662.24ağ blls pairsJus32/iedı blt>Şehit
    Şehiaddress r Taşındı... tlağSeviy
    ğ ğ les/defaultst-3bodyı
  • lrti e"> ass="postbody">
    img src="Cota/Siropu/images/1903590b2b2874fe3.jp r> tla u beli> ">bblockclass> a>lrti e"> " tlese">
  • u beola (Cevap"yazmak içi="üy eHma veya girias yapma ız.) tlağlabel b xt SelectQuotPageNav" Cota-page="1 Cota-rtnge="2 Cota- rt="2 Cota-en ="2 Cota-last="3 Cota- s=tin l="{{ss=tin l}} Cota-baseurl="konu/14-15-hazirUs-kanyonda.21296/page-{{ss=tin l}} u bss="star FulpageNavHeads ıSayfa 1 / ss=" bnas u a> Google H ab la Girias Yapğss=" tss="beli>
  • En A032f Üyelus ula bli" p blirsIn e t >l href="yeni-ms aj ar/ila ar">Yeni İla ar <
  • nasLirsJ>Habes SplitCtrl rrel="Ms=u uls se
  • Bisikle Kaza Habeslusi li natMs=uLevel0a l href=" rct/basidda-ve-msdybas-bisikle .39lo>Ba Conve Msdybas Bisikle li natMs=uLevel0a l href=" rct/bisikle le-ilgmli-teknolojik-gnismeler.38lo>Bisikle le İlgmli Teknolojik Gnişmeler li natMs=uLevel0a l href=" rct/k yip-calirti-ila ari-ve-duyurc ari.32lo>Kabasp-Ça nt İla ar ve Duyurc arı li natMs=uLevel0a l href=" rct/kt- -yazarlaromiz.34/ >Köase Yazarlarımız ğula lesa bli> <
  • Kaarolar li natMs=uLevel0a l href=" rct/vonts-cekis-si emi.56lo>VontsQ- Çekias Si emi li natMs=uLevel0a l href=" rct/suss="siyon.57lo>Süss="siyon li natMs=uLevel0a l href=" rct/tekeslukler.58lo>Tekeslukler li natMs=uLevel0a l href=" rct/elektrik-elektronik.59lo>ElektrikQ- Elektronik li natMs=uLevel0a l href=" rct/frenler.63lo>Frenler li natMs=uLevel0a l href=" rct/giyim.60lo>Giyim li natMs=uLevel0a l href=" rct/k =din-yap.65lo>K =din Yapğla
  • li natMs=uLevel0a l href=" rct/bisikle -pufleri.61/o>Bisikle Püfleri li natMs=uLevel0a l href=" rct/bisikle -ve-donanim-agir ari.64/ >Bisikle ve Donanım Ağır arı ğula lesa bli> <
  • Markt li nasTab nodep b18 Popup PopupC nasLirsJ>Gezi ve Tus SplitCtrl rrel="Ms=u uls se
  • Gezi, Tus ve Organizasyon Duyurc arı li natMs=uLevel0a l href=" rct/sehirici-gzi-ve-tur-makaleleri-fotograflsri.20lo>Şehitiçi Gzi ve Tus Makaleleri-Fotoğraflsrı li natMs=uLevel0a l href=" rct/sehirler rasi-gzi-ve-tur-makaleleri-fotograflsri.21/o>Şehitler ras Gzi ve Tus Makaleleri-Fotoğraflsrı li natMs=uLevel0a l href=" rct/uluslsr rasi-gzi-ve-tur-makaleleri-fotograflsri.23lo>Uluslsr ras Gzi ve Tus Makaleleri-Fotoğraflsrı li natMs=uLevel0a l href=" rct/outdoos.22lo>Outdoos ğula lesa bli> < !-- msmbers avatar bli" nasTab msmbers Popup PopupCÜyeler uls se li>l href="a> o>A032f Üyelus li>l href="cevromici-a> o>Çevromiçi Üyeler li>l href="habes-kaynagilo>Habes Kaynağı li>l href="yeni-ms aj ar/profile-st-3sıDurct Güncellemsleri ğula lesa bli> < !-- extrarp bs: =d avatar li nasTab siropuCc-3omTab cc-3om-tab-1 Popup PopupC nasLirsJ>Reklam SplitCtrl rrel="Ms=u uls se li>l href="-ite/iletisims rrel="nofoll >İletiasim li>l href="yardim/sponsor/s >Sponsor li>l href="yardim/hukuksal-bilgmlo o>Hukuksal li>l href="yardim/kulla im-kt-ullaris >Kulla ım Koşulları li>l href="yardim/hakkomizdalo o>Hakkımızdt ğula lesa bli> < !-- responsive popup avatar li nasTab nasigationHidd =Tabs Popup PopupCMs=uğss=" tla les/defaultMs=u JsOnly tlockLirssList promaryC ss="s ="QuickS eCchPlaceheHd r rpitls="Art">Art tss="
    < rm action=" ra/s eCch"" tho ="st-3 rmPopup armktsarkpld"> les/defaultpromaryC les/default labelinput type="checkbox" name="posth_only rvalue="1 ="s eCch_bar_posth_only r AutoChecker Cota-uncheck="#s eCch_bar_phread r/> Sade e Bsş arConArt tlabelğli> < ğula