14.04.2012 Cumartesi Tekirdağ - Şarköy - Tekirdağ Turu

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
Merhabalar, uzun zamandır memleketime gelmemiştim, çok özlemişim:) yarın yani cumartesi günü sabah en geç 7 de hareketle, Tekirdağ-Naip-Uçmakdere yolundan geçip Şarköye gidip geri dönmeyi düşünüyorum. Gidiş-dönüş toplam 130 km civarı olacak, katılmak isteyen arkadaşlar olursa burdan yazabilir veya bana cep telefonumdan ulaşabilirler. 0532 693 36 58 Volkan.

Saygılarımla...

Scudo

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Tekirdağ Bisiklet Grubu olarak toplam 5 kişi saat 08:00'de sahilden hareket ederek Naip köyüne gideceğiz belki hava durumuna göre rotayı uzatarak Yeniköy'e kadar uzatabiliriz.Planınıza karışmak istemem ama bizimle pedallamak isterseniz beklerim.Hem geçen hafta İstanbul'dan gelmiştiniz köftecide buluşmuştuk hatırlarsanız.Ben şahsen size katılmak isterim ama arkadaşları da bırakmak uygun olmaz.Haberleşelim yine de tel:0505 644 99 85

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
Tamam o zmn ben de size katılırım Naip'e kadar, sonra da duruma göre bakarız. Sahilde nerede buluşacaksınız tam olarak?

• Beğen
Tepkiler: İslam Gölge

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tekirdağamı yerleşsem acaba ,,,, ordan yukarılara ve gelibolu yarım adasına şahane rampalı bi sürü yol var özellikle gelibolu yarımadasında şehitliğin orda ama şu kartepe ne hikmet ise artık bi virüs gibi kanıma girdi,,,kartepeye anadolu yakadan yakın olmaya devam evet volki başarılar,,,tüm tekirdağ ekibinede başarılar dilerim,,

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
@VOLKAN ÇELİK
Sahilde Portakal kafe var orada buluşacağız sahil ışıklardan sonra sahilin sonundaki kafe açık olmayabilir bir de yarın için sağanak ihtimali var yağmura yakalanabiliriz.

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
@Kudret Kurtcebe

Gel Kudret baba başımızın üstünde yerin var.Rampaların kralları burda sen çıkmak iste yeter ki.İyi dileklerin için teşekkür ederim.