13 Mart 2011 Korudağ-Saros

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Yine harika bir gezi, bir Hakan Abi klasiği.. Görüntüler muhteşem, anlatım muhteşem, ekip muhteşem.. Teşekkür ederiz Abi..

Scudo

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Hakan Eşme

Madem yola denizden devam etmek istiyorsun Hakan Abi, size Yeni Türkü'nün en iyi şarkılarından birini hediye edeyim. 1983'te çıkan 2. albümleri (İlki 1979'da çıkan Buğdayın Türküsü'dür) Akdeniz Akdeniz'den ... :

(link)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Keşan Bisiklet Grubu yeni üyeleriyle açmış sezonunu... :) Tipiyi dindirip karları erittiniz, düştünüz yollara... Siz yolları, yollar da sizleri özlemişti muhakkak... Çok güzel bir tur ve onun kareleri, özellikle "emzik emen çocuk"... Elleriniz ayaklarınız dert görmesin, bütün Arkadaşlara selamlar Hakan bey...

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
Hakan abi,

süper bir gezi fotoğralara bakıp yorumlarınızı okurken içim aktı oralara. Yaz bir gelse de gelsem diye iç geçirdim :) Bu kış haftasonu turlarınızdan birinine katılmayı kafaya koymştum, hele Çanakkale gezisi ama tatlı bir bekleyiş içindeyiz yakında aramıza bir pedalşör katılacak :) o yüzden eşimi birakıp bir yere gidemedim. İnşallah yaza. Çamların mis kokusunu, Saroz'un tuzlu suyunun kokusunu sayenizde içime çektim. Paylaşım için teşekkür ederim.

Cem Coşkun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.599
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Anlatımınız ve fotoğraflar o kadar güzeldi ki sürükleyici bir kitap okur gibi hissettim. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
Hakan kardeş bu sene 18 mart kutlamalarına ben gelemedim sizinle tanışmak kısmet olmadı ama daha önce yapmış olduğunuz turlardan birinde benim amca oğlu selçuk albut da oradaydı kendisi tekirdağ ziraat fak de prof belki hatırlarsınız ama inşaallah anzak kutlamalarında oralarda olacağım ben seni arayacağım ayrıca paylaşımınız içinde teşekkürler resimler bir harika
saygılar
ali baba

Bülent ŞİMŞEK

Daimi Üye
Tepki
689
Bisiklet
Salcano
Hakan abi ben sana ve ekibine nediyimki bilemiyorum.Bu ne güzel bir tur,ne güzel bir ekip.Mekanlardan bahsetmek bile istemiyorum çünki sizleri kıskanıyorum.İnşallah bir gün oralara bir bahar mevsimi yolumuz düşerde birliktede pedallarız oraları.Sana ve ekibine çok teşekkürler...

Tepki
11
Her biri birbirinden güzel kareler.
Rastgele birini çıktı al, arkasını doldur, kartpostal diye gönder :)
Anlatım da bir o kadar iyi, çam kokusunu, deniz esintisini hissettiriyor.
Bisikletle gezme,
bence de,
tam böyle olmalı işte...

... konan kuşun hangisi olduğunu,
gölgesinde dinlendiğin ağacın adını,
geçtiğin köyün hikayesini bileceksin...

Gezinin
niceliğinden ziyade
niteliğinin iyi olmasından yanayım her zaman.

Emeğinize, yüreğinize sağlık,

Paylaşım için çok teşekkürler.

M.Nuri TEKE

Forum Demirbaşı
Tepki
695
Bisiklet
Specialized
Hakan abi sezona süper bir giriş olmuş. gezi ve fotolar muhteşem.
tamamen doğa ile içiçe harika bir tur olmuş..
yeşil ve mavinin birleşimine ise hayran kalmamak imkansız..
ekibinize ve size tebrikler.. devamını heyecanla bekliyoruz..

Tepki
85
Hakan Kardeşim selamlar
Tura katılanlar artık benim için yabancı değil.Herbirisiyle artık ortak bir merhabamız veya ortak bir cümlemiz oluştu.Yakın zamanda arkadaşlarımı alarak sizin oralara geleceğim.Sizleri kıskanıyorum ahada bukadar.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Süper bir tur olmuş ayaklarınıza sağlık resimler güzel doğa harika eski yolu tercih etmeniz tabiatın tüm güzelliğini yansıtmış :)