13 Haziran yeni katılımcılara düşük tempolu gündüz turu..

kimimben

Üye
Tepki
2
@paramedik34

kararsız kaldım şişliden oraya gelmek ve geri dönmek açıkçası çok zor geliyor. çok usta bir sürücü değilim. gelirsemde tolga abi (paramedik34) tur için bir kask isterim ona göre :)

not: Tolga abi gelip gelmeyeceğimi buradan haber ederim boşuna kask getirmemen için. teşekkürler

Scudo

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Buradan haber verirsin.. One göre kaskı getiririm..;)

kimimben

Üye
Tepki
2
@paramedik34

gelemiyorum kusura bakmayın, kaskı boşuna getirmeyin
çok teşekkürler inşallah başka sefere...

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Kişinin coklugu degil, niteligi onemli...

Eminimki katılımcı sayısı artacaktır... Artmasada bu turun olması bence cok cok onemli...

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Liste;

Paramedik34:)
Reha Genç:)
Cezeve(kartaldan katılacak) :)
Mr.Devran(ilk mesajından sonra yanıt gelmedi:( )
Plin:)
.......
........
.........

Allahtan bir şey olmazsa tur olacak arkadaşlar.. Belki saat olarak çok erken geldi insanlara ilk çıkımış. Ancak ertesi gün Öss olacaği için ve yolda yavaş gideceğimiz geri dönünüşümüz için çok fazla öğleden sonraya kalmak demek trafiğe takılmak demek olacak. (Bu nasıl bir cümle oldu böyle:eek: )
Neyse tur olacak grup disiplini içinde:cool:

plin

Üye
Tepki
67
dış kuvvetler tarafından rivaya gitmek konusunda çok feci kandirildim. o yüzden özür dileyerek katılmayacağımı bildirmek istiyorum.

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Bir daha ki sefere umarım..

Yarın 08:30 da hareket...

09:05'de kartaldan cezeze katılacak..

TEL NUMARAM 0505 241 29 00

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Tolga lütfen özel mesajlarını kontrol et..

Tepki
6
grup halinde düşük tempolu başlığını görünce bayaa heveslenip sevinmiştim...ama anadolu yakasındaymış...bu tarafta yokmu böyle bi grup yaa..arkadaşlar bileniniz varsa yardım lütfen..çok grup var ama hemen hemen hepsi hızdan ve bilmemkaç kmden bahsediyor...yardım lütfen

• Beğen
Tepkiler: calbiyik03

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
aman allahim olamazz ben şimdi (05:30) pendikten geldim ve birazdan yatacam yorgun olmasam şuan çıkar iki saat bostancı da takılır sizi bekler ordan size katılırdım ama pc yi yeni açtım ve mesajı şimdi gördüm bidahaki sefere inşallah size iyi turlar bana iyi uykular

• Beğen

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Yaz mevsiminin günleri suya mı düştü.. Bi daha ki sefere inşallah..

şimdi saat 07:25...

Netten ve evden tur için çıkıyorum..:rolleyes:

• Beğen

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Selam..

Hafif rüzgarlı bir günde terletmeyen bir tur oldu:D

Hiç üşenmeyip hem yeni aldığı bisikleti denemek hemde grup disiplin deneyimi kazanmak için Beşiktaş'tan gelen İTÜ 3. sınıf öğrencisi Salih arkadaş katıldı yalnızca tura.

Saat 08:35'de Bostancı vapur iskelesinden ayrılıp Kartal'a doğru hafif tempoda pedallamaya başladık Salih'le.. Yolda O'na takım halinde hareket edebilme kurallarını anlattım elimden geldiğince ve bunu Kartal'a kadar uyguladık.:)

Hani düşük tempolu gündüz turuya başlığımız sanırım ben bu düşük tempoyu biraz abartıp Kartal'da 09:05'de bizi beklemesi gereken ''cezeze'' sanırım çok beklemekten sıkılmış olmalıki orada bulamadık. Biz Kartal'a 09:24'de geldik:eek:

Umarım cezeze'nin başka işi çıktığı için gelmemiştir ki bir kişiyi bu kadar çok bekletmeyi hiç sevmem. Neden cezeze'nin telefon numarasını almadığım içinde kızdım kendime.

Sonra grup disiplini dahilinde Salih'le 09:30'da Tuzla'ya doğru yola çıktık. Ara sıra dinlendik ara sıra çay molası verdik. Bisiklet konusunda arkadaşımı bunaltmadan bir iki tüyo verdim dinlendiğimiz yerlerde. Sonra geri geldik ki tur bittiğinde saat:13:00'ı gösteriyordu.:)

Bugün yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var arkadaşlar: Bu tür turu genel kuralalarını kayup en az iki deneyimli pedalşörle düzenli olarak yapmalıyız. Katılımın neden düşük olduğuna dair de bir iki fikirde edindim kendimce.

Yeni bir turda görüşmek üzere..

(link)(link)

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İlk kez yaptığımız için saati tutturamadım. Ders olsun bana.. Lütfen kusura bakmayın..:eek: