13-15 MART Turkish Riviera MTB Cup - Alanya-Kizilalan

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Hava durumu çeşitli sitelerde farkı, meteoroloji 3 gün yağmur diyorsa CNNTÜRK'ün kullandığı Accuwheather parçalı bulutlu ve açık diyor.

(link)
By (link)

(link)
By (link)

Bu arada aklıma bir söz geldi :D :D

''Yağmurdan korksak çamura girmezdik.''

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan
Scudo

Mustafa Alatay

Aktif Üye
Tepki
40
Bisiklet
Specialized
@d.berkay
Dün akşam forumda otelin web adresini görünce sitesine girdim size ayrıca tekrardan bir zahmet vermek istemedim, telefonla irtibata geçip sizin konuştuğunuz şartlarda listeye ek olarak Mustafa Alatay adına 3 kişilik daha rezervasyon yaptırdım. Herşey için çok teşekkür ederim kardeşim, ilgilendiğin için çok sağol. Alanya da görüşmek üzere

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Saol mustafa düşüncen için..Odalar üçer kişilik olduğu Üç kişi olmanız çok iyi olmuş..

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
@Ali İhsan

Bisiklet başına 20 ytl para alıyorlar.bilginiz olsunda sonra hüsrana uğramayın hava alanında,kutuyada koysan,bisiklet çantasıda olsa,söksende,kırsanda,bisiklet kelimesi dediğin anda 20 ytl..özelliklede,Atlas jet ve THY alıyıor..pegasusta biz henüz bisikletler için ayrı bir ödeme yapmadık şimdiye kadar..

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Katılacak arkadaşlara kazasız bir yarış ve başarılar dilerim. Sağolsunlar son dakika golünü attılar, gelemiyorum :S

• Beğen
Tepkiler: fatihgüven

sound

Daimi Üye
Tepki
147
son 2 gun arkadaslar bol camurlu bır yarıs olcaya benzıyor ama cok telıkelı bır yarıs olcak aynı zamanda cunku kayalar ıslancak ve kaykan olcak sımdıden herkeze basarılar dılerız ANTALYA EKİBİ

• Beğen

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Hakan abi Kızılalan'da şu an nasıl bir zemin var, bizi biraz bilgilendirir misin?

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
TRT'yi Organizasyonu Yapan çağırmalı bizler sadece yarışmalıyız ama tanıtım için biz onlardan daha çok çalışıyoruz malesef çünkü bu sporu seviyoruz.Daha yarış reglemanı bile ne federasyon sitesine nede gençlik spora gelmiş çok zor iş sanki 3 satır yazı için kafile listesi bekliyoruz yarıştan 2 gün kala yayınlanıyor millet gene perişan.Keşke düzelse.

• Beğen

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@esbike

aynen arkadaşım bizde daha kafle listesi bekliyoruz daha malesef gs il müdürlüğündeki bayan ablalarımız zahmet edip çıkarmadılar ama birbirlerine yemek tarifi vermekten zamanları yok onlar napsın yarın çıkarsa alcaz listeyi çıkmazsa cuma gelecek olan arkadaşlarımız gidip alacaklar

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
@saltuk

Biz ankarada doyduk çamura :eek: bari alanyada olmasa :rolleyes:

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Mert asıl kaçkar yarışında tam anlamıyla doyduk çamura, bundan sonra çamur falan durdurmaz bizi :) Ancak ıslak kayalar ve taşlar çok feci olacak ona karşı herkesin temkinli olması lazım...

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Ben ıslak kayalara karşı önlemlerimi alıyorum. Dizlik ve fullface imle geliyorum:) Umarım yarıs alanında üzücü olaylarla karşılaşmayız sakatlıklara karşı önlemleri alalım arkadaşlar .. Yarışçılara yani rakiplerime :p şimdiden başarılar:D

• Beğen
Tepkiler: İLKER TAŞ

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Alanya yolcusu kalmasın!! :)
Herkese başarılar, inş. hava güzel olur..

• Beğen
Tepkiler: temucin90

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@FARUK DİNÇ

:D biz ucmadan karadan gidiyoruz:D :D

Tepki
27
toplu olarak yarışa katılım olacak izmirden yada organize olup giden olacakmı alanya mtb yarışına

victor

Üye
Tepki
31
yarın ki program hakkında bilgisi olan var mı?Numaralar ne zaman verilecek teknik toplantı kaçta