13.01.2008 Konak-İnciraltı-Sahilevleri Turu..

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Mrb. arkadaşlar...
Geçtiğimiz pazar İzmir Bisiklet Derneğinin düzenlediği tura katıldım. Oldukça güzel bir havada gerçekleşen tur, kısa olmasına rağmen çok keyifliydi. Tcg Ege fırkateyni ve Tcg Piri Reis denizaltısı müzelerini gezerek, Sahilevlerinde çay ve yemek ile turumuzu tamamladık. Müzelerden bir sürü fotoğraf paylaşacaktım sizinle ama ücret yüzünden bir kare bile çekemedim.:) Müzeleri gezdikten sonra Sahilevlerine pedallayıp, dinlenmeye çekildik.... Çayımız içtik, çipuralarımızı yedik:) , sohbet ettik bol bol... Kısacası çok keyifli bir pazar günü yaşadık..:D Bütün dostlara selam.....

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Ben....:)
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Athletic, ben, karga76, sayaga....
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
karga76, sayaga

Hoşçakalın......

Scudo

Levent Temiz

Daimi Üye
Tepki
96
evet nail fotoğraflar için teşekkür ederim, aslında tarifsiz lezzet alıyorum bisiklet derneği gezilerinden, bazan kısa bazan da uzun sayılabilecek mesafeler gurup halinde gidince insana apayrı keyifler yaşatıyor. bunca bisikletçi hepberaber olunca yenilen yemek, içilen çay da bir ayrı oluyor... izmirin görülesi yerlerinden inciraltında yeni açılan deniz mizesi ; biri fırkateyn biri denizaltı donanmamızın emekliye ayrılan iki değerli silahı.. gemilere ait fotolarıda görmek isterim, ayrıca senin böle ayda yılda bir değil her pazar katılmaya ihtiyacın var gibime geliyo,

sağlıcakla kal, sigarayı bıraktığın için ayrıca tebrik edrim.

• Beğen
Tepkiler: Nail USANMAZ

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Ben teşekkür ederim.Haklısın çok keyifli oluyor turlar. Mesafe biraz kısaydı ama yine de güzel oldu çok keyif aldım bende. Ne kadar fazla olursak o kadar zevkli oluyor. Müze gezimiz de tur a ayrı bir hava kattı. Çok güzel bir pazar günü oldu.
Bu sigara olayını bitirdim galiba.. Tam bıraktım diyemiyorum, 1 hafta oldu içmiyorum ama önümde çok önemli 1-2 ay var. Bu zamanları atlatayım tamam demektir.
Teşekkürler..

Serdar Ağaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Trek
söylicek fazla söz yok NAİL ağa herşeyi yazmışsın zaten.nediyim.harikaydı gerçi ben günü erken tamamlamış oldum benden kaynaklamayan nedenlerden dolayı ama olsun gönüller bir ya o yeterrrr.pazarı iple çekiyomm...

• Beğen

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Saol Serdar..
Ya bizim dükkanda oturduk çay-kahve içtik, senin işin vardı erken gittin, olsun, önümüzdeki pazar daha çok gezeriz inşallah.
İzmir bisiklet derneğinin sitesi sorunlu, tur ilanlarını öğrenmek sorun oluyor. Haberleşmek lazım. Bu pazar çalışmazsam kaçalım..
Görüşmek üzere hoşçakal.....:)

Serdar Ağaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Trek
haftaya sen pizzaları hazırla bak bu hafta sanşlıydın ona göre levent abiyle artık ocağına incirağacı dikeriz.

• Beğen

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
:D :D :D
Ya bizim iş belli olmuyor. Adam eksik oldumu ben devreye giriyorum, net bişiiii diyemiyorum gelirim - gelmem ama c.tesi belli olur, bakarım dükkanın durumuna benlik bişiii yoksa zaten turlarız her türlü.
Bu akşam geldi bana zaten Levent saolsun yedi kaçtı adam :D heihieihehieieh
Sen gel abi ayarlarız pizza sana... Ne demek.....:)

• Beğen
Tepkiler: Serdar Ağaya

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Nail bana da yer var mı dükkanda? :D

Gozum masallah ilerletmissin, tebrikler oncelikle.

Sigarayi birakma cabalarinda da basarilar diliyorum. Eminim birakirsin, sen aslansin kaplansin (ara gaz) :D Saka bir yana birak gitsin abicim ya, nedir o fosur fosur, hayir o degil istersen gelir bir gün sigara icmeyen adamin farkini gosteririm uzun yolda :p

Optum gozlerinden, kal saglicakla.

• Beğen

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
@aydin

Olmazmı kardeşim. Her zaman.......
Bisikleti ilerlettik Aydın. Epey de gidecek inşallah....Aşk bu aşk.:)
Sigarayı bıraktım diyelim...... 10 gün dolacak
Beraber turlarız inşallah kardeşim. Görüşmek üzere hoşçakal....

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
@Teberus

Teşekkürler..
İnşallah daha çok fotoğraf göndereceğiz.
Hoşçakalın.:)

• Beğen
Tepkiler: Serdar TEBER