''1250 TL ye Bisiklet Önerisi''

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
Arkadaşlar yeni bisiklet (nikelaj adam olmadı :D) alıcam sizden öneri istiyorum bütçem 1250 tl (fakat bu parayı denklemem için 3 ay lazım) yani 3 ay sonra alıcağım bisikletin özellikleri::D
#Hidrolik disk fren
#Gidondan kitlenip-açılabilen maşa(adını bilmiyorum ama derdimi anlamışsınızdır:D)
#Full SHİMANO DEORE

ben birkaç tane buldum ama nasıldır bilmiyorum sizin önerileriniz neler ? şimdiden teşekkürler

Scudo

Burak Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
325
Corratec motion işinizi görebilir...Full deore sistem ve shimao/tektro hidrolik disk fren :)

• Beğen
Tepkiler: xXmekrogXx

İsaAlp

Forum Bağımlısı
Tepki
242
Bisiklet
Bulldog
Yaklaşık 1100 tl ye Whistle Mivok, bahsettiğiniz bütün özellikleri barındırıyor.

(link)

• Beğen

ilkerefe

Üye
Tepki
21
İsim
İlker Ellidokuzoğlu
Bisiklet
KTM
sedona 751 de olabilir o paraya. 800 usd an . bende aynı bütçeyi ayırdım ve onu bekliyorum 20 gündür.

• Beğen
Tepki
35
Carraro 473 H RACE su bisiklete kesinlikle bir bak derim.. 1200 civarı bi fiyata bu sistemi bulman imkansız.XT aktarıcı sı dısında dütün donanım full deore.Carraro türkiye piyasasına yeni girdigi icin fiyatları bu sene cok uygun seneye bu fiyatları gormemiz biraz zor olur..

• Beğen

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
@Burak Yılmaz

önerdiğiniz bisiklet hoş fakat nette satılıyor galba buralarda bulamadım

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
@İsaAlp

Dediğiniz Whistle nin tüm özellikleri bana uyuyor fakat kadro renkleri :D olmadı whistlenin tam istediğim kadro rengi var ona mekanik disk mesajınız için teşekkürler

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
@İlker ELLİDOKUZOĞLU

teşekkürler fakat önerdiğiniz bisikletin birakın hidroliği daha diski yok :D

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
@Alper Tezgöçen

Teşekkürler geçenlerde forum da bir arkadaş alayımmı diyordu bende oradan gördüm bisiklet gerçekten süper tüm özellikleri barındırıyor fakat daha yeni diye kimse bilmiyor yada tutulmadı anlamadım bide nerde satılır onuda bilmiyorum :D

Burak Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
325
@xXmekrogXx

İstanbul: Kızıltoprak,Ortaköy,Sirkeci ve levent şubelerinde görebilirsiniz bisikleti Bisiklet foruma özel indirim de yapar akadaşlarım :)

• Beğen

buğra kuddaş

Daimi Üye
Tepki
64
Carraro bildiğim kadarıyla bianchi türkiye'nin getirdiği (ya da ürettiği) bir marka. emin değilim ama büyük ihtimal bianchi bayilerinde bulabilirsiniz...(yanlış biliyorsam düzeltin lütfen).

• Beğen

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
@Burak Yılmaz

Ege bölgesi olarak araştıracağım :D gidip görcem bulabilirsem bilgi için teşekkürler

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
@buğra kuddaş

evet katılıyorum Carraro-Bianchinin ürettiği bir bisikletmiş whistle , atala gibi sağlam birşeye benziyor yeni çıkmış bakalım forumda görecekmiyiz 1-2 kişi alsada sorsam bende düşünüyorum bilgi için teşekkürler

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@xXmekrogXx

specialızed hardrock pro model bisikletimi verebilirim istersen.hidrolik disk frenli.internet den araştır istersen.sahibinden.com da inceleyebilirsin.ilan numarası 22005513 . bak kafana yatarsa fiyatda bişeyler yaparım.0533 491 70 59 enver