Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1250 tl bütçeye tavsiye edebilecek varmı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında halil yağcı tarafından paylaşıldı.

1. halil yağcı

halil yağcı Yeni Üye

bütçe olarak kafamdaki rakam 1000 tl ama esnetebilirim. kullanış amacımın bi kismi şehir ve bir kısmıda doğu karadenizin yayla yolları. sağlam bişey olup zirtpirt bozulmayacak bişey arıyorum eğerki bu fiyata böyle bişey bulamazsam 1500 tl max. bütçem var. her türlü yardımınızı bekliyorum daha önceden bi tecrübem yok yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürlerimi sunarım

2. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba halil bey, size trek'in 7.0 FX modelini öneririm , hem bütçenizi aşmaz 1147tl dir fiyatı, hemde hem şehirde kullanabileceğiniz(lastikleri dişsiz şehir bisikleti lastiği) hemde yaylaları çıkabileceğiniz(3 lü aynakol ve 14-34 ruble ile yokuşlarda zorlanmazsınız) bir bisiklet.Ama unutmayın ki bu başlangıç seviye bir bisiklettir.Daha profesyonel birşey istiyorsanız, 7.3,7.4,7.5 modellerinize bakmanızı öneririm fakat bütçenizi aşacaktır.
    http://www.velespit.com/content_files/prd_images/TREK 2012/7.0_B.png

3. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    CANNONDALE TRAIL SL 6 DAĞ BİSİKLETİ 2012,CANNONDALE TRAIL SL 5 DAĞ BİSİKLETİ 2012,GEOTECH REVOLVER PRO COMP 26 JANT DAĞ BİSİKLETİ 2012 bunlara bir bakın.

4. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Sedona 751

5. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Aynen Bencede Sedona 751. 1500 TL civarı bütçe ile piyasada alınacak en mantıklı bisikletlerden birisi Sedona 751.

6. halil yağcı

halil yağcı Yeni Üye

öncelikle teşşekürlerimi iletmek isterim fakat önerdiğiniz bisiklette açıkcası görsellik adına bişey bulamadım neden bunu önerdiğinizi merak ettim sebebini öğrenebilirmiyim acaba

ayrıca diğer öneriler içinde teşşekür ediyorum sedona 751 kafama yattı sanırım