1200 TL Bisiklet Önerisi

lamvir

Üye
Tepki
0
İsim
Gökay Demirbilek
Merhaba iyi akşamlar. Yeni Yıldız Teknik Üniversitesini kazandım. Hem okul içinde hem de okula giderken kullanabileceğim bir bisiklet arıyorum. Uzun zamandır bisiklet sürmedim diyebilirim. Deneyim kazandığımda belki şehirler arası yolculuklar yapabilirim çok uzak olmamak şartı ile. Bisiklet konusunda hiçbir fikrim yok yardımlarınızı bekliyorum hangi marka model iyidir vs. Bütçem 1200 TL sizin önerileriniz doğrultusunda marka modelleri gidip denemeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Scudo

ermaninal

Üye
Tepki
0
İsim
erman inal
Arkadaşlar ben de konuyu açan arkadaş gibi cevaplarinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim

umudo123

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Umut
Bisiklet
Merida
istanbulda 1200 liraya alacagindan daha ust ikinci el bulabilirsin bence

lamvir

Üye
Tepki
0
İsim
Gökay Demirbilek
@Serkan Mıstınoğlu Hoş buldum :) Şehir bisikleti düşünüyorum dağa çıkma çamura girme gibi hedeflerim yok
@umudo123 piyasaya pek hakim olmadığım için mazur görün bisikletcilerde 2. El bulabilir miyim yoksa bireysel ilanlara mı bakmam gerek

hsngrms

Aktif Üye
Tepki
155
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
(link)

merhaba forumdan bir üstad yukarıdaki bisikleti bana tavsiye etti ama Adanada olduğum için bana yar olmaz belki beğenirsin sana yar olur yoldaş olur diye paylaşıyorum.

master of sprockets

Daimi Üye
Tepki
287
İsim
Kaan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
@lamvir yukarıda paylaşılan bisiklet fiyatına göre çok iyi bir bisiklettir. Kadro boyu da uygunsa alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: lamvir

h.kozan

Forum Demirbaşı
Tepki
681
İsim
H.Kozan
Deneyerek ve görerek alman şartıyla Sedona 410 iyi bir başlangıç olabilir. Şehir içinde harika bir bisiklettir, üzmez.