Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1200 lira şehir bisikleti

Konu, 'Arşiv' kısmında hapsinefes tarafından paylaşıldı.

1. hapsinefes

hapsinefes Yeni Üye

Genellikle Rize'nin şehir içi yollarında kullanacağım bir şehir bisikleti arıyorum. Forum okumalarım sonucunda Sedona 410 a karar kıldım gibi. Sahibindende 950 ye satan biri var nihatbisiklette sıfırı 1125 kargo dahil değil hangisi daha mantıklı? Bir sorum daha olcak sabit maşa bu tür yollarda çok sarsıntı yapar mı ? Eğer çok sarsıntı yapar diyorsanız Ön süspansüyonlu hangi modelleri önerirsiniz.[​IMG]
    Boyum 1,70 kilom 57. Aklımda olan diğer bisikletler ise şu şekilde Kron tx250, Mosso Legarda 1621. Bütçeme uygun 2. ellere de açığım.

2. AliMurat

AliMurat 410

Adı:
    AliMurat
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  3. hapsinefes

hapsinefes Yeni Üye

Yapma be o kadar da kafama koymuştum halbuki 410u Rizede şehir içinde yollar hep böyle başka modellere bakim artık.

4. ahlaksahibi

ahlaksahibi Üye

Adı:
    yusuf
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Mosso 1527 27 vites maşası kaliteli fena değil.gitti gidiyor da 1199 lira maximum kart varsa 70 lirada puan veriyor

5. CKunduz

CKunduz Yeni Üye

Seviye:
    Benim aklımda 28" Carraro 804Elite var
    28" CARRARO 804 ELITE ERKEK ŞEHİR 24-V VB - Carraro Bisiklet
    Sebebi ise benim için olmazsa olmaz dediğim dik oturuşla sürüşe müsait dizayn,ayarlı gedon boğazı, arka bağaj ile çamurlukların üzerinde gelmesi. Tabi rampa performansı da çok önemli benim için. Bu bisikletin bilmediğim tek yönü rampada nasıl olduğu.

6. Ahmet.YILDIZ

Ahmet.YILDIZ Doğaya Aşık Asfalta Yoldaş Rüzgârla Kardeş..

Adı:
    Ahmet YILDIZ
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Mosso 1621 Hd kullanıcısıyım Bisikletten genel konfor olarak memnunum ama Bence ağır bir bisiklet (14+) ve Ordulu olarak söyleyebilirim orta ve doğu karadeniz genelde eğimli bence önceliğin hafif ve 24 vites olabilir diğer belirtilen modelleri kullanmadığımdan bişey diyemicem.
    Amortisör konusunda söyleyebileceğim gördüğüm kadarıyla düz maşadan vazgeçeceksen ve amortisörün ağırlığını çekecek isen buna değmeli yani görüntü değilde gerçekten çalışan bir amortisörlü model seçmelisin yoksa bi anlamı yok o amortisörün Mosso zoom maşa kullanıyor sanırım orta seviye bir maşa
    Ben lastikleride 700*23 yaptım iç lastik değiştirmeden uyuyor