Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1200-1400 Lira Bütçeyle Yol Bisikleti

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Tuna Bozkurt tarafından paylaşıldı.

1. Tuna Bozkurt

Tuna Bozkurt Aktif Üye

Seviye:
    En Fazla 1400 Lira Bütçem Var Kafamdaki Model
    916 D'AMBIEZ
    Donanımları Güzel Ancak Kadro Konusunda Kafam Karıştı Sonuçda Donanım Yükseltilir Kadronun En Az 5 Sene Gitmesi Gerek..
    Fiyatına Göre Çok İyi Bir Ürün Oldugunu Söylüyor Herkez Ama Nedense Trek Yada Giant Gibi Markalar Daha Çok Tutuluyor Bu Yüzden Sormak İstedim Bu Fiyata Bu Bisiklet Alınırmı...
    Bisikleti Kullanma Amaçımsa İstanbuldan Cıkıp Bursa-Sakarya Gibi Yerlere Kadar Sürmek İstiyorum Ayda 2-3 Kere İstanbuldan Cıkıp Sürebilcegim Bi Bisiklet Düşünüyorum...Ve Böyle Uzun Sürüşlere Yapmakta Yol Bisikleti Dogru Tercihmi Belki Trek FX 3.2 Gibi Modellerde Alabilirim Ama Kafamda Yol Bisikleti Var Hız Ve 3-4 Sene Boyunca Kullanabilcegim Bi Bisiklet Düşünüyorum...Sırasıyla Hız-Dayanıklılık-Uzun Ömürlü Olması İhtiyaçımı Karşılar Diye Düşünüyorum..Rıhat Olması Gibi Şeyler Pek Önceligim Degil Gerekirse Selesiz Sürerim:=)

2. Ahmet Gümüş

Ahmet Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    yol bisikleti iyi bir başlangıç..Diğer bisikletlere göre daha verimli ve akıcı.. balyozla vurup yamultmazsanız kadroya birşey olacağını düşünmüyorum..

Tuna Bozkurt bunu beğendi.
  3. Tuna Bozkurt

Tuna Bozkurt Aktif Üye

Seviye:
    Sadece Trek,Giant Ve Schoot Gibi Markalar Hep Dayanıklıklarıyla Ön Plana Cıktıları İçin Ve Hiç Uzun Mesefa Sürüş Yapmadıgım İçin Bunu Sormak İstedim...Şuan Dambiez 1 Puan Önde :=)

4. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    bisiklet cok kalite.tekerler olsun patlamaya direncli a dan z ye enfes.konfor takintin yoksa sadece asfalt icin dusunuyorsan asfaltin anası aglar:D yalnız uzun yol dusunuyorsan ona gore malzeme de lazim.akort ayar yapma vs.teknik bilgi +malzeme.uzun yol sadece iyi bisiklet almakla da olmuyor.kadro kırık catlak harici cogu sorunun ustesinden gelmek lazim.özellikle ulkemiz asfaltları cok iyi olmadigi icin ince tekerlerin rampa tumseklerde akort ayarları bozulabiliyor.

Tuna Bozkurt bunu beğendi.
  5. Tuna Bozkurt

Tuna Bozkurt Aktif Üye

Seviye:
    Az Çok Kullandıgım Kron XC 500 Den Dolayı Teknik Bilgim Var..Elimde Patlak Önleyici Spreyden Zincir Takma Cıkarma Aparatına Kadar Cogu Alet Var Jant Akorundan Hiç Anlamasamda Olası Acil Durumda Beni Eve Sag Saglım Götürecek Kadar Bilgim Var..Bisikleti Alınca Gruplarada Katılıp İyice Tamir Konusunda Eksiklerimi Giderebilirim Sanırım....Zaten Kullanabilcegim En Son Limiti Yazdım Belki 1 Ay 10 Km Yaparım Sonraki Ay 1000 Km Sürerim Ne Kadar Srcegim Belli Degil Bisikleti Sürme Amaçım Kafamı Boşaltmak Bisiklete Binince İnsan Rıhatlıyor Zamanla Artık Yol Bisikleti İstegim Artı..Saolsun Kron Ve Mükemmel Lastikleri Zımpara Gibi Yapışıyor Yola Artık Hız Merakım Artmaya Başladı:D