12 yıl sonra yine bisiklet

Tepki
16
İsim
Hasan
Bisiklet
Whistle
Seneler sonra yine bisikletin üstünde buldum kendimi tabi olay çok değişmiş. İlk bisikletim alınırken ben görmemiştim abim sadece yaşımı söyleyerek bir bisiklet aldı geldi biz de stresimizi attık o zaman için ama şimdi alırken bu forumdan çok yararlandım alınırken dikkat edilmesi gereken her şeyi okuyup anladıktan sonra bir seçim yaptım inşallah doğru seçim olmuştur ve işte fotoğrafları:

IMG_0779[1].JPG

IMG_0780[1].JPG

Lastiklerdeki reflektörleri eve getirince farkettim güzel bi detay...

IMG_0781[1].JPG

IMG_0782[1].JPG

Ben okula gidip gelmek amacıyla aldım çokta beğendim.

Allah herkese hayalindeki bisikleti almayı nasip etsin. Selametle

Scudo

dodurgalı_06

Forum Bağımlısı
Tepki
1.170
İsim
Mustafa Erdoğan
Bisiklet
Kron
HAYIRlı olsun, HAYIRlara vesile olsun hocam. Güle güle pedallayın. Güzel bisiklet. Kaç sene sonra verdiği mutluluk çok büyük olmalı.

• Beğen
Tepkiler: Velesporter

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok hoş duruyor alet, güle güle kullanın. Kask takmayı ihmal etmeyin lütfen. Önceliğiniz kask olsun.
Ben takmıyordum ancak şu son olaylardan sonra korkumdan takmaya başladım, üniversitemin içerisinde 40 50 cm yüksekliğinde bir kaldırım var köprüde, araç hızla oraya giriyor, bir adamla beraber köprüden uçuyorlar. Bunlar yolda çok fazla. Kırmızı ışıkta duran arabaya arkadan çarpan mı dersin, kaldırımda yürüyen adama çarpan mı. Çok dikkat etmek lazım, her türlü korumayı kullan hocam. Önce güvenlik, önce hayat.

Tepki
16
İsim
Hasan
Bisiklet
Whistle
Çok sağolun. Yıllar sonra bisiklet sahibi olmak farklı bi duygu tabi bi geri götürmüyor değil insanı ama en ilginç tarafı kendi emeğimle almış olmam çok şükür :)