12 nisan pazar -cumhurbaşkanlığı bisiklet turu-robocop

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
12 nisan pazar sultanahmet turu
katılım listesi
sportman -mert- ekip lideri
robocop -arka takım kaptanı
1--ilhan baba
2--mhmmd 67
3-özgür deveci
4-hakan özhan
5-uzaktr
6-snage
7-speedy gonzales
8-kerem (orion)
9-rubbish
10-volki

BF Okuru

Üye
Tepki
2
12 nisan pazar sultanahmet turu
katılım listesi
sportman -mert- ekip lideri
robocop -arka takım kaptanı
1--ilhan baba
2--mhmmd 67
3-özgür deveci
4-hakan özhan
5-uzaktr
6-snage
7-speedy gonzales
8-kerem (orion)
9-rubbish
10-volki
11-cenk

gogogo

Aktif Üye
Tepki
54
Sevgili kudu organizasyonu izlemek için bisikletsiz olarak gideceğim saat 09:15 vapuruna bineceğim muhtemelen anladığım kadarıyla sizler de orada olacaksınız. Sabah karşılaşmak dileği ile.

• Beğen
Tepkiler: sports-man

BF Okuru

Üye
Tepki
2
anlamlı gezimiz son bulmuştur bisikletliler derneği pedalşörlerini
ve pedal sesi bisiklet topluluğunun pedalşörlerini
ayrı ayrı kutlarım hepiniz bugün muhteşemdiniz
arka takım kaptanı
robocop
pedal sesi bisiklet topluluğu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bugun gercekten guzel bir gundu, iki ayri kurumun ortakliginda guzel bir dayanisma goruntusu sergilendi. Bunun daim olmasi umidiyle katilan herkese tesekkurler.

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@halil atalay

halil kaçırmayacaktın bu atraksiyonu çok şey kaybettin acayip keyifliydi bende iyiki kalmışım istanbulda varya inanılmaz bir gösteriydi cumarteside kelek attın bize o günde müthiş eğlendik.....

• Beğen
Tepkiler: sports-man

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
arkadaşlar dünkü yarışı izledikten sonra bazı marjinal kararlar almaya başladım bunlardan bazılrı şöyle yakın zamanda tüm bisikletlerimi satıp bu sporu bırakabilirim ve hiç bir şekilde bisiklet turlarında ve bisiklet binicileriyle işim olmacak gibi geliyor neden diyeceksiniz hemen söyleyeyim yanılıyorsam düzeltin acaba yarışan bisiklet sayısı kadar izleyen bisikletçi varmıydı acaba sadece bunun cevabını istiyorum kaldıki ben Edirne turumdan vaz geçmiştim iyikide vaz geçmişim foruma şöyle bir göz attım bisiklet sporunun ülkemizde gelişmemesinden yakınan ve profesyonel yol bisikleti yarışlarına katılan ve bu yarışlar hakkında ileri derecede bilgisi olan insanlar bu organizasyonu tv den seyretmişler bazılarıda seyrtmemiş olabilirler fakat eleştiri yapmaya gelince dilleri acayip söyleyecekleri laflar kesinlikle bitmiyor neyse buradan forum yönetiminede sesleniyorum lütfen milli takımımızı aşağılayıcı veya dalga geçer gibi yorumların yazılmasına izin verilmesin bu çok bilmiş insanların acaba böyle dalga geçerekmi bu sporu geliştireceklerini sanıyorlar eğer öyle ise onlarla ben bi dalga geçeyim hemen önümüzdeki fransa yarışını alırlar garanti veririm....

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@Aytekin Erzan

u dönüşü şeklinde evet 180 derece oluyo yanlış oldu