Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

12 Kasim BSD Etkinliginin Kamera Kaydi !!!

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    etkinlige kameram ile katilip kayit yapip katilamiyan arkadaslar ve katilipta hatirlamak istiyen arkalaslar icin bu cekimleri gerceklestirdim. KanalD Ana Haber Bulteninde BSD etkinliginin goruntulerine Bu Videonun Basindadir. Herkeze Keyifli izlemeler. :in:

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/3131130/12-Kasim-BSD.rar.html

not: eger download edemiyorsaniz bi sure bekleyin sonra download edin zaten sayfanin altinda bilgi verilir size su kadar bekleyin diye download limiti doldugunda limit bosalana kadar bekletir sizi onun disinda 60snye bekliceksiniz.

Yorum: Tesekkurlerinizi Bekleriz Yanliz !!!

a-simetri, yavuz, emsey229 ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Etkinliği izledim arkadaşlar çok güzel bir gün geçirmişsiniz :)

Bir olay ilgimi çekti,

akrobat yapan arkadaşlarımı tanıyorum hepsinide severim,güzel hareketler yapmışlar ama Tv YE KASK SIZ görüntüler yansımış ve hareketer yapılırken kas ve koruma amaçlı dizlik v.s kullanılmamış arkadaşlar,kullanılsaydı daha güzel olurdu hem teknik açıdan hemde örnek olma adına..

Her zaman vurguluyoruz bu durumu ama hareket yaparken de rahatsız mı oluyor akrobatcı kardeşlerim bilemıyorum..;)

Saygılar..

3. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Onder abi o goruntuden ben de cok rahatsiz oldum diger konuda da dile getirmistim.. http://bisikletforum.com/showthread.php?t=6624&page=8

biz bisiklet hakkinda bu kadar olumlu mesajlar vermeye calisiyoruz ama BSD nin duzenledigi organizyondaki gosterilerde kask takilmiyor.. kimse de niye kask takmiyorsunuz demiyor, uyarmiyor..

4. Necati Bilgen

Necati Bilgen Kıdemli Üye

Seviye:
    Videoyu izledim çok çaba sarffettin teşekkürler.
    BSD Kask takılması için uyarılarda bulunuyor. Gezi başlangıcında bir torba kask getirerek bir kısmına taktırdı. Buna alışamayanlar var.
    Akrobasi yapan arkadaşlar maalesef buna uymuyorlar. Oysa onlara daha gerekli nitekim düşenler oldu. Sevgiler..

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    bir konu uzdu beni Diabetten bahsediliyor haberlerde ama BSD`nin adi hic gecmiyor

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  6. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Zeo merhaba

çaban için çok teşekkür ederim. Tam 3 saat gibi bir sürede video dosyanı pc ye indirdim . Sonuç şu.

Windows bu dosyayı açamıyor. Hangi program tarafından oluşturulduğunun bilinmesi lazım diyor . Sana zahmet hangi programda oluşturdun. bildirirsen sevinirim.

7. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Ender abi videoyu nasil acacaginiz konusunda size bir ozel mesaj attim.. sorununuz olursa tekrar yardimci olmaya calisirim:)

Saygilar

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  8. ümit_levent

ümit_levent Forum Demirbaşı

Seviye:
    merhabalare tüm katılan arkadaşlar elinize ve ayagınız asaglık çok güzel bir geziydi sagolun en yakın zamanda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

yanlzı arkadaşlar vidyoyu bende acamadım yardımcı olursanız sevinirim

9. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Zeo merhaba

Şimdi Tuğberk' in yardımıyla videonu seyrettim. Çabana çok teşekkür ederim. Harikasınız. Muhteşem görüntüleri , bizlerle de paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Kendimi sanki sizlerin arasında sandım.
    Forumdan tanıdığım arkadaşlarımıda görüntülerde seçmeye çalıştım.

Hepinize çok teşekkür ederim. Tuğberk' in yardımınıda Ümit arkadaş için söyleyeyim. Pc de winrar programının kurulması gerekiyormuş. Tabi Tuğberk' ede çok teşekkür ederim. O yardım etmeseydi çözemezdim bu işi sağol.

Çok teşekkürler . İyi günler dilerim.
    Hoşçakalın.

Tugfox bunu beğendi.
  10. BSD-Murat

BSD-Murat Aktif Üye

Seviye:
    kask konusunda BSD olarak gezi başlangıcına 100 adet kask getirmemize ve katılımcılara dağıtmamıza rağmen Akrobat arkadaşlar gösterilerinin küçük bir alanda ve basit hareketlerden oluştuğunu gerekçesi ile kask takmıyorlarmış.

Ayrıca gezi boyunca ambulans bizlere refakat etmişti.

Basında BSD adı geçmemesi çok doğal çünki etkinlik Türkiye Diyabet vakfının etkinliği ve biz sadece destek verdik katılım sağladık, bizim etkinliğimiz olmadığı için bizler geri planda sosyal anlamda diyabetlilere destek vermek için oradaydık.Zaten Toplam TV. süreside 2 dakika idi, vakıf başkanı Prof. Temel Yılmaz bile ne kadar kısa konuştu. BSD nin sadece bayrağı göründü ama bizce en önemlisi bisikletin her yerde her zaman var olmasıdır (sağlık, spor, ulaşım, çevre, ekonomi, eğitim ) Ve toplumsal etkinliklerdeki mesaj taşıma verimliliğidir.

Saygılarımızla,
    BSD

11. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    video wmv formatindadir yani en asagi windows media player 9 gerekiyor bunu acmak icin xpsi olan herkez acabiliyor yani bunu win98 kullanan varsa acamamalari normal

bunlarin disinda winrar gerekiyor tabi

ümit_levent bunu beğendi.
  12. hdeveci

hdeveci Forum Bağımlısı

Seviye:
    yaaa zeo 3gp formatında yukleyebılıyormusun ?veya mpeg4?

13. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    yuklenirde ugrasmak lazim :(

14. dawson_46

dawson_46 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yükleniyor,açılmıyor siliyorum yüklenmiyor :bayrak:

15. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    yuklenir sadece dogru cozunurluk ve bitrate ve fps de ayarlamak lazim bunlarindan biri yanlis olursa cep telefonunda calistiramazsin