Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

12 Eylül 2007 Caddebostan Turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Spec tarafından paylaşıldı.

1. Spec

Spec Forum Demirbaşı

Seviye:
    Her zamanki gibi eğlenceli bir tur oldu. Yağmur nedeniyle katılım azdı ama yine de eğlendik ve geziyi kazasız belasız bitirebildik. Gelmeyenler bomboş sahilde manzaranın ve serin havanın keyfine vara vara Dragos'a pedallama fırsatını ve Caddebostan'da Algida standından beleş dondurmayı kaçırdılar. Hüseyin abi gelmediği için (ve kimse fotoğraf makinesi getirmeyi akıl edemediği için) fotoğrafları anca cep telefonuyla çekebildik ve haliyle çoğu fotoğraf kötü çıkmış.

KemalBaloglu, Virgo, Exiledd ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. Exiledd

Exiledd Üye

Seviye:
    Çok keyifli bir turdu. Yolların boş olması farklı bir zevkmiş bunu anladım, ah keşke hava da hep böyle pamuk gibi olsa.

sadeceA, berker91 ve Hüseyin Suda bunu beğendi.
  3. whistler

whistler Üye

Seviye:
    valla helal olsun, tebrikler herkese.
    yağmur, çamur, soğuk demeden cengaver gibi binmişsiniz bisikletlere.

4. Hasan Derya

Hasan Derya Kıdemli Üye

Seviye:
    Valla bende o kadar resim çektim aralarında işe yarar yoktu demekki telefonu değiştirme zamanı gelmiş:D
    Eğlendik biraz ıslandık Ama çok keyif aldık gelmeyenler kıskansın artık ....

5. deutz

deutz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Havalar kötüleştikçe turlar güzelleşiyor sanki:) Yoksa neden turu uzatıp birde Fenerbahçeye gidelim ki:rolleyes:

Bu benim son çarşamba turumdu ve gerçekten çok keyifliydi,herkese çok teşekkürler.

Sevgi ve saygılarımla...

6. Hüseyin Suda

Hüseyin Suda Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çarşamba'yı sel aldı misali bir hafta yolunu gözlediğim tur yağmur engeline takıldı.Turun başlamasına dakikalar kala yoğun bir telefon trafiği yaşadık.Parkurun farklı noktalarında yağmurun hala yağıyor olması benim vaz geçmeme neden oldu.Katılarak bu hafta da her türlü koşulda bayrağı hedefe taşıyan tüm arkadaşlara teşekkürler...

sadeceA ve deutz bunu beğendi.
  7. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    değil yağmurlu hava karda bile bizlere hiç bir şey olmaz.bizler bu dostluk havasıyla yaydığımız sıcaklı sürecinde antartika bile bizlere dayanamaz.
    paylaşımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

sadeceA, deutz ve berker91 bunu beğendi.
  8. berker91

berker91 Üye

Seviye:
    valla çok güzel bir turdu.Herkeze teşekkür ederim.

Exiledd, sadeceA ve deutz bunu beğendi.
  9. S. Burak Cebeci

S. Burak Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ilk de fa bi tura gelecektim oraya gittigimde saat 20:15 idi bekleyemedim geri dönüyordum kasklı bir abi zilini 1 kez çalarak bana selam verdi kaskı vardı siyahtı bu bostancı tarafından geliyordu o abi yazıyı okursa bana bi yazsın tanışalım ben gelemedim ço k üzgünüm neyse haftaya inşallah oraya gelirken küçükyalıdan sahile inen bi tünel var orda hızı fazla kaçırınca açıkcası duvara gömdüm=)yerler ıslaktı duramadım ama güzel gömdüm 2 tekerlegide kaydırıp tam yanımı duvara çarptım ama saglam çarptım kafam duvara geldi artık siz düşünün nasıl çarptıgımı işin güzel yanı bugün kask ımı yeni almıştım ii ki almışım !!!! 2. kazamda cadde bostandan dönerken bi yerde bis,klet yolu bitiyor orası bitince(bostancı tarafına dogru giderken)yaya parkuru na girdim zaten kimse yok tu karanlık , biyerde kocamaaan bi çukur gene mecbur fren yaptım ön tekerlegin girmesiyle yere kapaklandım=)3.de en tehlikelisiydi eve dönerken minübüs yolundan geçicem arkamdan gelen büyük bi arabadan izin istedim elimle yavaşla işareti yaptım o da selektör yaptı yavaşladı( nasıl olduysa iyi şoförlerde varmış) bende gidiş gelişin ortasındaydım biraz yavaşlayayımki diger şeridide geçeyimdedim frene bi dokundum bisiklet kaymasınmı ;ben düştüm yere bisiklet 1 metre sürüklendi Allah a şükür ne bisiklette ne bende bişey =heryerimden adrenalin salgıladım=)

10. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben de dün akşam gelemedim. Dayım yemeğe çağırmıştı. Bizzat kendi yaptığı yemeği yapma süresi uzayınca sarkma oldu. Yağmurlu havada binmeyi de açıkçası pek sevmiyorum. Bu durum da işime geldi haliyle. Ama baktım ki yağmur çamur demeden dostlar binmişler yine bisikletlerine. Katılımcılara ve paylaşıma teşekkür ederim. Sağolun varolun.:)

Başka turlarda buluşmak dileği ile...

Sevgiler

MFG(+)
    MOTİVATÖR

11. carver

carver Yeni Üye

Seviye:
    ben buldum ama tanı mı yorum eğer yanlış kişi değilse eğer tura katılan biri ise o bence budur

yalnız anlattığın olaya bakılırsa kara kedi gibi birisiymiş baksana sana selam verdikten sonra senin başına gelenlere bence tanışma olayını gözden bir geçir der im :D :D :D :D

Exiledd, sadeceA ve S. Burak Cebeci bunu beğendi.
  12. dorukkotan

dorukkotan Üye

Seviye:
    Daha evvelden bildirdiğim üzere yağmurdan değil asker arkadaştan dolayı gelmedim... yoksa gelecek hafta kar yağsa oradayım ;)

13. Mehmet Çiftçi

Mehmet Çiftçi Kıdemli Üye

Seviye:
    yağmur dolayısı ile pek katılmak istemedik
    herşeye rağmen binmiş olan ve durumu bizim ile
    paylaşan arkadaşlara teşekkürler

14. S. Burak Cebeci

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    yok selam vermeden öncede kaza yapmıştım =)sorada yaptım=-!

15. gribisiklet

gribisiklet Yeni Üye

Seviye:
    ben bu arkadaşı tanıyom.10 sene önce edirne ipsalaya yedeksubay olarak gittiğimde aynı gün o da ipsala sütbirliğinde çalışmak için yola çıkmış o gün bugün 10 yıldır arkadaşız ama kara kedi değildir işlerim hep rastgitmiştir.forumda nicki veterinerhekimdir

16. gribisiklet

gribisiklet Yeni Üye

Seviye:
    seni tanıştırırım bir gün ama bu sana pahalıya patlar kendisi patates sever ona göre:D

17. S. Burak Cebeci

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    =) tamam ya bukadar tepkiye .vazgeçtim ok=)