Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

12-13 Temmuz 2014 Selimpaşa - Silivri - Kabakça - Danamandıra - Silivri

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Emrah GÜLEZ tarafından paylaşıldı.

1. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    İyi günler arkadaşlar

12 Temmuz 2014 sabahı hava çok iyiydi bisiklete atladığım gibi şirkete vardım duşumu filan aldım giysilerimi değiştirdim kısa gün çabuk bitti hiç anlamadan yine dönüşü bisikletle yaptım 13,5 km mesafe 25 dakikada bitirdim tekrar duşumu aldım
    iftar saatini beklerken uyuya kalmışım neyse iftarı filan yaptık arkadaşlar aradı Selimpaşa da Topatan kavunu ve Bamya festivali var geliyor musun? dediler
    Yorgun olduğum için gelemeyeceğim yarın Evcik turum var dedim ama dayanamadım bende peşlerine takıldım Silivri Adalet sarayında buluştuk.

Selimpaşa' ya doğru devam ettik vardığımızda Büyükçekmece grubu çoktan varmışlar bisikletleri kenara güvenli şekilde bağlamışlardı.

Saat 00:45 ti ayrıldığımızda yarın tura gidiyormuyuz derken saat 03:00 da Silivri Kipa önünde buluşmaya karar verdik.

Benim baya bi uykum gelmişti ama yola devam edecektim ( her gün alıştırdım kendimi 23:30 - 06:30 )

Şaşırtıcı derecede herkes tura gelmişti

Tura gelenler

Emrah GÜLEZ
    Hasan KÜÇÜK
    Furkan ÖNCÜOKUR
    ve Reha

Dolunay ışığında saat 03:00 dediğinde yola çıktık

Akören yolu üzerinden Kabakça ya vardığımızda Hasan ve Furkan yorulmuştu benim uykum ise köpeklerin bizi takip etmesininde etkisi ile uyku filan kalmamıştı.

Sabah 05:00 de Kabakça Mesire yerinde kamp attık.

Sabah 11:20 olduğunda hepimiz uyanmıştı ama Furkan biz uyanan kadar Silivri ye geri dönmüştü temiz hava çarpmış başım ağrıyor diyordu.:)

Sabah hazırlan çay iç kahvaltı yap derken saat 13:45 gibi Kabakça' dan ayrıldık.

Gümüşpınar - Danamandıra- Sinekli yolundan Silivri yapacaktık Hasan çok yorgunum diyordu onu bu rota ile ikna edebildik.

Silivr ye vardığımızda saat 18:45 di. Çaylarımızı sahilde içtik herkes evlerine dağıldı.

Yoldan manzaralar

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Avrupa yakasında böyle turlanabilecek yer az kaldı tahminimce. Ayağınıza sağlık :)

Şu fotoğrafı çok sevdim özellikle:

3. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Çoğunlukla Çatalca' nın köylerinde karşılaşabiliyoruz böyle güzelliklerle....