12.11.2006 Pazar gunu sabahtan aksama kadar planli ya da plansiz tum turlar

Scudo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
eheheh pazar gunu getiriyorum kamerayi, guzel bir de senaryo yazicam o vakte kadar, basrolde sizi oynaticam harun bey :D sonra montajlar atariz foruma :D :D

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@bikergrrl

eyvallah diyorum ne diyeyım bu isi profesyonel yapan sızsınız ,yahuu bizdede ne sans her yanımızda fotograf ustadları cızerler tv cıler kameramanlar dublajcılar anımasyoncular :) nerde rahat rahat beslenecegız bız yahuuuu :))

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@Çağrı Tosyalı

Sevgili Çagrı,senin Bodruma gitmeye niyetin yok sanırım.Öyle gözükiyor ki dostlarımızla iyi kaynaştın.Baksana tüm hafta sonu yoğun bir tempodasın,senin adına çok sevindim.Orda dostlarımızın arasında olmayı ne çok isterdim...

Sevgiyle...

'''Ölüm soluk alışım kadar yakın.'''

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
candede beycigim cagriyi ikna ettim, bak kardesim, boyle sort t-shirt donarsin bodrum da olsa onumuz kis, birak bu sevdayi, nisanda ben de gidecegim nasil olsa pasa pasa topla bisikletini, gel o vakit gidelim dedim, ikna ettim, hafta sonu ada gezisi bilmemne duzenleyip oyaliyoruz simdilik, idare ediverin :D

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
@Çağrı Tosyalı

slm çağrı,
teşekkür ederim... benim için bir zevkti fakat video görüntüsü bence daha güzel :) bence zaman kaybetmeden onları izle derim... gerçi dosyayı internete upload etmek için kalitesini biraz düşürdüm ama yinede hiçyoktan iyidir. orijinal görüntüler 100 mb civarı olduğundan kalitesinin o kadar bozuk olmasıda normaldir sanırım.

bu arada lütfü seninde ellerine sağlık. çok güzel resimler çekmişsin.. umarım pazar günü dahada iyilerini çekeceğiz :)

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
yarın resımlerı yukleyeyımde üzerinden 1 hafta gecmesın :)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@bikergrrl

yürüyorlar amacım bisiklete binmeye baslasınlar oyle yayınlamaktı :)
senide gorcem sayın bikem,hafta sonu kameranla:)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@Tugberk Tezel
tugberk cigim,sindire sindire bakın dıye onun ıcın gec yayınlayacagım:)ama ınan manzara fotografları var herkes parmaklarını ısıracak,burdan sayın bıkem hanıma duyrulur:)meslegınıze sahip cıkın tekliflere acıgım ona gore :)

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ay ben sizin gibi heveslilerin arasinda emekli olucam zaten, baksana biri film yapiyo oburu belgesel, yok hdeveci beycigim, senelerce hamalligini yaptim, artik ben keyfine takiliyorum :D

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
@candede
can'cigim gidecektim valla ama arkadaslar oyle guzel organizasyonlar yapiyor ki gidemiyorum:p ama eminim ki bi hafta sonu bosluklarina gelecek ve bir gezi duzenleyemeyecekler. o arada ben sıvısır bodruma giderim merak etme. hatta bikergrrl'u de goturecem bodruma:) bu mevsimde guzel olur orasi. hatta gelmek isteyen baskalari da varsa gelsin. ama ben kesin gidecem. bodrumdaki evi toplamak yani kapatmak gerek. saka bi yana gidememe sebebim de burda gecici bir is bulmus olmam. is bittigi an bodrum'a gidip tekrar ist'e gelecem. yakin bir zamanda pedallamak dilegiyle. seninle pedallarken keyif aliyorum lanet olsuun:D :p

@bikergrrl
ohooo nisana cok var dayanamam ben:) gel gidelim bodrumumuza. hatta atlayip bisikletle gidelim. bodrum girisindeki kale manzarasini gormek icin nisan gec bir tarih, oole deil mi? hem cevat sakir kabaagacli ne demis; "yokus basina geldiginde bodrumu goreceksin. sanma ki sen geldigin gibi gideceksin. senden öncekiler de boyleydiler. akillarini hep bodrum'da birakip gittiler... "
cok guzel bi manzara yahuu, insanin omru uzar o manzara karsisinda:)