11000 dolarlık fiyatıyla bisikletlere rakip

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu bisikletçiler biraz hondayı örnek alsın adam motoru bisikletten ucuz satıyor tok carbom kadro yok titanyum maşa kardeşim 50 bg bu yani 50 tane bisiklet http://img398.imageshack.us/img398/4685/hondacrf450r20031ep9.jpg

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım
Scudo

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
o zaman motorcularda çin malı arabaları örnek alsın allh allh olurmu öle şey hiç o paraları o bisikletler haketmese adamlar o fiyat etiketini koymaz üstüne. biz bisikletimizden gayet memnunuz. heleki dağlarda tepelerde ben bisikletimden daha çok memnunum

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
o zaman motorcularda çin malı arabaları örnek alsın allh allh olurmu öle şey hiç o paraları o bisikletler haketmese adamlar o fiyat etiketini koymaz üstüne. biz bisikletimizden gayet memnunuz. heleki dağlarda tepelerde ben bisikletimden daha çok memnunum

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
boşuna cevap yazmayın arkadaşlar. mod.larda biri konuyu farkedince silicek direk ;)

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Arkadaşım burdaki insanlar bisiklete BİSİKLET olduğu için biniyor...İstediğimiz zaman otomobile de motosiklete de binmesini beceriyoruz merak etme.

• Beğen
Tepkiler: Fatih Ertörün

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
bisikletten alınan zevk bir başka biz ucuz diye bisiklete binmiyoruz bu işi zevk ile yapıyoruz

alicanpek

Aktif Üye
Tepki
79
Bisiklet forumda ne işiniz var o zaman, anlayamadım?
Motoru bisiklet ile kıyaslıyorsanız forumda biraz gezinmenizi tavsiye ederim.
Geçmiş olsun.

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Moderatör abilerime sesleniyorum.Lütfen forumda konu kirliliği olmasın diye bu konuyu silebilirmisiniz ? :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yorgunum, uzun uzun bisiklet anlatacak cevap yazamayacagim.

Bence gece iyi bir uyku cek, sabah kalk, iyi bir kahvalti et. Sert bir kahve ic söyle uykun acilsin.

Sonra gec bilgisayarin basina, oku forumu.

O zaman anlarsin neden bu insanlarin bisikletlerine herhangi bir tasittan cok daha fazla yatirim yaptiklarini. Yok eger hala anlamazsan üzülecegim, cünkü o zaman düsünecegim ki eskiden sen de bir bisikletciydin (imzana bakilirsa). Ama daha sonradan kafanda kaskin olmadan cok sert bir kaza gecirdin...

Konu kilitlenmistir arkadaslar.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.