Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 11 Şubat " Büyükada Gezimizzzz (:

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Gezi fotolarımızı yüklemeye başilıyorum:) katılan we paylaşımda bulunan, değerli pedalsever arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...sewgiler;)

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Bostancı'dan Ada vapuruna binmiş bulunuyoruzzz:) sewgili Vural ve Abdülrezzak;)

Büyükada'dayızzz pedala başladıııık;)

1 atraksiyon aklımaaaa geldiii:p kayaya tırmanmaya başlıyorummm:D

Weee şimdi dee sewgili Vural geliooooo:D

Büyük tur atıyoruz,iyice ısındıktan sonra:) Ayayorgi'ye bisikletlerimiz ile çıkmaya karar veriyoruz:p
    We Ayayorgi'deyizzz;)

2. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    çok güzel adrenalin dolu bir gezi aklıma büyük adaya gittiğim yarış geldi çok güzeldir büyükada paylaşım için teşekkürler :)

3. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    güzel bir gezi daha yaz gelsin hele şu okullar kapansın her gezide varız artık :) paylaşım için ve fotolar için teşekkürler

4. a-simetri

a-simetri Kıdemli Üye

Seviye:
    merhabalar. cok iyi gezi olmus. adaya 2. kez bisikletle gitmek isterdim ama olamadi. malum durumlari ayarlayip zaman yaratamadim. gorusmek dilegiyle. selamlar mert...

5. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    çok güzel bi gezide.bisikleti daha çok kucakta taşımayı tercih etmişsiniz galiba:eek: .keşke birazda sürseydiniz:D .paylaşım için teşekkürler...

6. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    süper,süper,süper işte sporcu dediğin böyle olur:D ne dere ne tepe ne yağmur ne çamur ve nede kayalar durdurabilir bizi muhteşemsiniz.:in: .Sevgilerle

7. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Mert merhaba

3 arkadaş güzel bir ada turu yapmışsınız.
    Sorması ayıp, o kayalara çıkıp bisikletlerle, yukarıdan devam mı ettiniz, yoksa bisikletlere manzaramı göstermeye çıktınız, yada, bisikletlerle ağırlık çalışmasımı yaptınız. :D
    Ama ne yaptıysanız, yapmışsınız, çok ta güzel olmuş, bak bize seyirlik, ne güzel fotolar çıkmış.
    Hepinizin, eline ayağına sağlık. Paylaşım içinde tabi sana özel teşekkür.

Sevgi ve selamlarımla.

8. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar zorlu fakat bir o kadarda güzel bir ada turu yapmışsınız.Paylaşım ve güzel resimler için ellerinize sağlık.

9. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili Mert meraba.Sen ve arkadaşlarım güzel bir seyirle günü verimli ve dolu geçirmenin mutluluğunu gözlerinize yansıtarak yaşamışsınız.Ne mutlu siz güzel imnsanlara.İstanbulumuzun nadide güzelliklere sahip incilerinden birine ziyaret,bundan daha güzel bir seyir olabilir mi? Çekilen fotoların her biri canlı ve dolu dolu.Kadehimi mutluluğunuza kaldırıyorum.
    Yüregim ve sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceğimiz gün de gelecek.'''

10. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Çok teşekkürler İsmailciim:) haklısın Büyükada,en fazla gittiğimiz we tercih ettiğimiz parkurlardan abi

Sewgili bedo sen herşeyi yolunaaaa koy:) bizzz herzaman burdayızzz;) ben teşekkür ederim

Merhaba sewgili dostum:) olurrrrr olurrrrr sen müsait ol yeterkiiiii:p daha ne renkli,keyifli Gezilere hepbirlkte imza atıcaaaaz inşallah Çağrıcıım;) görüşmek üzere...sewgiler

Sağol derya,amaaaa onundaaaa ayrı 1 zewkiii warrr beaaa:) oooo sürme faslııı ayrııı tabiiii cnm,şimdiiii mama zamanııı:p ....yemeğeee oturcaaaz:D bende senin paylaşımın için teşekkür ederim

11. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Dewaaam edioooruzzz;)

Ayayorgi'den indik:) sahildeyizzz şimdiiii yemek waktiiii:p

Yemek sonrası 1 kaç tur daha atıyoruzzz:) şimdideee dönüş waktiii geldiii ada motorundayızzz;)

Son fotomuz;) birlikte nice keyifli Gezilereee inşallah

12. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Nikolay şımarrrtıııosuun bisiii beaaa:D yessss bissss karar wereliiim yeterkiii abi:) teşekkürler sewgili dostum;) görüşmek üzereeee

Selam Ender abicim,

1 yapalııım dediiik işteeee:p efetttt dewaaam edicektiik abii de yoll yoktu,bissdee hem ağırlııık hemdeee manzara keyfiii yapalıııım dediiiik:) tepedeeeen manzraaa süperrr tawssiyeee ederiiiim:D

Eksik olma abi,senin güzel dilek we ağzından çıkan tatlı cümleler bize şevk veriyor....Ben teşekkür ederim;) sewgiler ve selamlarrr

Sağolasın arkadaşım,gerçekten her anından keyif aldığımız 1 Gezi oldu:) paylaşımın için çok teşekkürler;) ....Muğla'ya sewgiler

Sewgili Can,yüreği güzel arkadaşım:) aynı söylediğin gibi birlikte olmaktan,beraber padal keyfini böyle doğa patansiyeli yüksek:p temizzz hawa soluyarak yaşadığımız,güzel yerlerden 1 ine sahip olduğumuz için çoook şanslıyız;) ama sizin sıcacık yüreğinizi,yanımızda hissetmek,güzel yorumlarınızı görmek hepimizi çok sewindiriyor:) bendee kadehimi,hepimizin mutluluğu için kaldırıyorum dostum....sewgilerrr

13. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Harika bir gezi, benimde en büyük hayallerimden biri Ege Adalarında bisikletle gezmek. Hele İstanbulda da Büyüadayı mutlaka gezmek lazım diye düşünüyorum. Yalnız merak ettiğim bir şey var Büyükadada bisikletle yaklaşık kaç km yol yapabilirsiniz?

14. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Paylaşımın için çok teşekkürler fırat:) inşallah günün 1 inde bu arzunu gerçekleştirirsin;) oooo senin kondisyon we performansına bağlııı abi:D

görüşmek dileği ile.........Marmaris'e sewgilerrr

15. dogus_mtb

dogus_mtb Yeni Üye

Seviye:
    Güzel gezimiş resimleri için saloun