Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

11 Nİsan Pazar, KeŞan Bİsİklet Azar.....

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Kamil Tabak tarafından paylaşıldı.

1. Kamil Tabak

Kamil Tabak Forum Demirbaşı

Seviye:
    11 Nisan günü Hakan ve Cengizhan yine İzmir yolunda idiler, Zirve dağcılık merkez toplantısı nedeniyle. Grubu toplamak bana kaldı bu durumda, çok idare ederim ya :p, Hemen topluluk mesaj grubuna bir mail attım.
    '' SABAH 08:45 TOPLANIR, 09:00 PEDAL BASAR'' .
    Her turda mutlaka birimiz geç kalıyor ve biraz gecikerek başlıyoruz turumuza. O nedenle de mesajın sonu pedal basar gibi büyük bir zorlama şartı ifade ediyor.
    Sabah Akalın kardeşlerin işyerinde buluşmaya başladık, 08:45 yaklaştıkça ben TOTAL'e ineyim belki bizden başka gelen olur diyerekten zarla zola iniverdim, Recep ve diğer arkadaşlarımın DUR beraber ineriz ısrarlarına rağmen. İndim ve Mehmet'in Hava pompasının yanında beklediğini görerek, yanına gittim.
    Selam sabah muhabbetinden sonra, hadi bende bakıvereyim lastik havalarına dedim. Biraz ön tekere hava bastım, sibobu kapamadan evvel hava çok geldiğinden indirmek üzere siboba uzanmam ile bir gümbürtü kopuverdi. Ne göreyim Şamrel yarılmış ve benim lastik janttan çıkıvermişti.:(
    O arada toplanan diğer akadaşlarımızda gelmeye başladı ve Recep söylenmeye başladı, bazen insanın aklı duruyor, o söylenirken şamrel için Erhan kardeşimizi aradım ama nafile pazar dinlenmesinde muhtemelen. Ben gidemeyeceğim siz gidin derken tarlalarında çalışan şoförü bırakan Akalın kardeşler de geldi. Oydu buydu derken büromda duran yedek jant ve lastik aklıma geliverdi. İstasyonun sahibi dostumuz Mehmet BALCI aracını bize sundu. Harun direksiyona geçti veeeee yahu bu otomatik dedi indi araçtan ve Recep'i çağırdı. Zira Recep'in aracı otomatik. Neyse çarşıya çıkmaya başladık ama herkes bize bakıyor tuhaf tuhaf :):D, sonradan farkına vardıkki hala kasklar kafamızda. Neyse Yedek tekeri aldık döndük, oh be dedik kiiiii. Harun hava basarken benim sibop içeri gömüldü demezmi, ben lastiği şişirip takarken Recep ve Haluk yeniden çarşıya gittiler. Sibop aletini aldılar ve biz yola rahvan olabildik.
    Baştan ifademi yazmış idim, şimdide alınan dersi ifade edeyim.
    Büyük lokma ye, büyük laf söyleme

Güzel bir turdu ancak dönüşte öyle bir rüzgar yedik ki 20 km, için 40 km lik performans harcandı.
    Ben Mehmet ve Harun fotoğraf ve video çektikleri için fazlaca çekim yapmadım. Yinede mevcut fotoları ekleyerek onlara yol açayım :in:

Jant kucağımda KASK hala yerinde :)

Her seferinde bizi karşılayan sadık dostumuz
    Harun durmuş gelenleri karşılıyor, benimde hoşuma gitti o hali
    Bir yandanda komut veriyorrrrr :p
    Mehmet Şeker
    A.Murat Gürer, ha gayret ;)
    Haluk ve Recep epey gerideler, ancak Recep makineye yeni alışıyor diye düşünürken sonradan bir birikintinin içinden ben hızla geçerken o sular Recep'i boydan boya halletmiş. Elini yüzünü yıkamış :D
    Haluk Akalın
    Recep Pekcan
    Sonrasında çekilen fotoğraf ve videoların yüklenmesini Harun ve Mehmet kardeşlerim yapacaklardır.
    Turumuzun en güzel görüntülerinden biride Osmanlı döneminden kalma tarihi Mercan köprüsüdür. Orayı videoya çektim, Paylaşmak isterim.

http://vimeo.com/10849659

Sevgi ve saygılarımla, hoşça ve dostça kalın

2. haluk akalın

haluk akalın Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu güzel tur senin resimlerin ve anlatımınla daha bir zevkli olmuş emeğine sağlık.

3. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Harika bir tur olmuş. Keyif ve neşe içinde pedallar bahara doğru dönüvermiş. Ufak tefek aksilikler işin doğası gereği zaman zaman olabiliyor. Hepsinden bir neşe çıkarabilmek bisiklet aşkı ile yananlara mahsus. Fotoğraflar olayın akışını bize anlatıyor. Şimdi merakla videoları bekliyoruz.

4. Eren AYDIN

Eren AYDIN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ayaklarınıza sağlık abiler. Gene boş durmamışsınız:=) paylaşım için teşekkürler.

5. Harun Akalın

Harun Akalın Üye

Seviye:
    Kamil abi fotoğraflar ve anlatım çok güzel olmuş eline sağlık abi ,bende bir VİDEO hazırladım nasıl oldu acaba??[​IMG]

6. kizak

kizak Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar benim canım arkadaşlarım yine full faaliyet harika fotolar.Ayaklarınıza gönlünüze pedallarınıza sağlık.Paylaşım için teşekkürler.Videoda çok başarılı :in: :in: :in:

7. Recep PEKCAN

Recep PEKCAN Yeni Üye

Seviye:
    Hocam eline sağlık.

8. Göksun Özkirişçi

Göksun Özkirişçi Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    güzel bir tur olmuş.paylaşım için teşekkürler...

9. MEHMET ŞEKER

MEHMET ŞEKER Yeni Üye

Seviye:
  10. Sinan Kavas

Sinan Kavas Aktif Üye

Seviye:
    Güzel tur olmuş. resimler için teşekkürler.. :)

11. karatascaner

karatascaner Aktif Üye

Seviye:
    Gerçekten bisiklet aşkı ile sürüp giden keyifli bir tur olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.

Caner

12. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu ekibe bayılıyorum , sebebi de sanırım anlatımdaki samiyet ve yüzlerdeki olgunluk olsa gerek .. Yanınızda en az bir adet yedek iç lastik bulundurun derim ... Tebrikler , güzel turlarınızın devamını dilerim ..

13. Recep PEKCAN

Recep PEKCAN Yeni Üye

Seviye:
    eline sağlık memedim.Çok güzel kareler yakalamışsın....:)

14. Kamil Tabak

Seviye:
    Teşekkürler Haluk, inan sizlerle bir o kadar zevkli geçiyor, mutlu ayrılıyorum

Sevgili kardeşim, beraber çıktığımız bu yolda beni hiç yalnız koymadın. İnanç ve dostluk bizi 20 li sayılara çıkardı deel mi :)

Sevgili kardeşim, takım olmanın mutluluğunu bugünlerde çokda memnun karşılıyoruz. Bugün 15 kişi ile antrenman turuna çıkıverdik :D

WOLF, KURT, gerçek kardeşim kadar sevdiğim, ısrarlarımı kırmayacak ve sigarayı bırakacak kadar nazik insan. Sana ne desem azzzz :in:

Valla başlığa dikkat ettin mi sevgili dostum, azdık azdık, ve bizi göen diğerleride azıyor yahu. Sel gibi, çığ gibi büyürken sıkıntılarımız olsada zaman herşeyi anlatıyor. Aslolan DOSTLUK tur. Bizde sizi sevdik, ısındık, bağrımıza bastık en harbisinden

15. Kamil Tabak

Seviye:
    Bahar gelmiş neyleyim... diye devam eden şarkı gibi papatyalar donatmış her tarafı neyleyim. Dayanamadık ve uzanıverdik aralarına :)
    [​IMG][​IMG][​IMG]

16. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Büyük lokma ye, büyük laf söyleme
    Abi bende bu sözü sürekli kullanırım.:) Kamil abi çok güzel gezileriniz ve dostluğunuz var.Dostluğunu baki olsun.Ama ben cube leri resimlerde göremedim.Bol geziler ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkürler.İyi Forumlar..

17. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Cube'lerden biri geziye katılamadı fakat Haluk pedallıyordu keyifle Cube'sini:)

18. Kamil Tabak

Seviye:
    Bir bakarmısınız ?
    Maşallah diyeyim nazar değmesin, Dün salı antrenman turu öncesi çekilen fotoğrafımız

19. MEHMET ŞEKER

MEHMET ŞEKER Yeni Üye

Seviye:
    Kamil ağbi fotoshop olmasın...

Maşallah diyelim nazar değmesin...

Bisiklet tutkusu virüs gibi çoğalıyor o zaman...

Bir tek ümit ağbiye bulaşmıyor bu virüs...

20. Kamil Tabak

Seviye:
    Bulaşır ama biraz istek, biraz azim lazım......