Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

11 mayıs cumartesi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında CAVOGUZHAN tarafından paylaşıldı.

1. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    herkese selam
    yaklaşık 10 gün önce yaptığımız keramet köyü/yalova gezisi harika geçti diyebilirim. sadece güneş fazla tepemizdeydi kollarda hafifin üzerinde yanıklar oluştu. bana göre süper eğlenceli bir günün ardından geriye kalan nazar boncuğu ama çevremde ki tüm insanlara göre amele yanığı :) boş vakit bulup fotoğrafları koyamadım siteye ama herkese tavsiye edebileceğim harika bir yer. mutlaka gidilip görülmesi lazım.
    ben tavsiyemi yaptım. şimdide sizlerden bekliyorum tavsiyelerinizi nereye gidebilirim diye ? sahilyolu / polenezkoy / riva vb gibi yerlere gitmektense hic gitmedigim biryer olsun istiyorum. önerilerinizi bekliyorum
    istanbul/maltepe de oturuyorum 100+20 km uygundur. fikirleriyle birlikte kendi de gelecek arkadaşlar daha da makbule geçer.

2. orhan0911

orhan0911 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    sana seve seve katıla bilirim şile saklı bahçe ye çok gitmek istiyorum aslında gidenler paylaşım yapsa bakardık

3. Barış Örer

Barış Örer Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Arkadaşlar,

Pazar uygunsa şöyle 5-10 arası bir gurup oluşturabilirsek katılabilirim.

+1 im var.

4. Murat Ekmekçi

Murat Ekmekçi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    pazar iznike gidelim

5. fatih kurt

fatih kurt Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    şile pazar günü katılabilirim

6. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    saklıbahçeye gittim. süper bir yer. ancak yolların bi kısmı hala yapım aşamasında ve tehlikeli. sarı damperli hafriyat kamyonlarının ralli pisti gibi. gerçi eğer üvezli üzerinden gidersek yolu bi nebze de olsa köy yollarına taşımış oluruz . gidiş yaklaşık 70km . bir kaç sağlam rampadan oluşuyor. eger bu yönde talep cok olursa ben yine giderim.

7. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    gecen hafta pazar ordaydım :) ayrıca ben maalesef pazar günü müsait değilim.

8. Cihan Soyugazi

Cihan Soyugazi Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Oguzhan selam abicim nasilsin? seninle yaptigimiz keramet koyu turu gercekten cok guzeldi o turlari devamini da yapariz ins.c.tesi gunu sile saklibahce bana da uyar gozukuyor.netlestirirsek basip gidelim abicim..

9. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    selam kardesım

eyvallah benım ıcın de super bir turdu. senin gibi arkadaslarla daha da zevkli. tamam o zaman ctesi günü icin senle sozlesmıs olalım ama şile saklıbahçe hala ne kadar güzel bir fikir onu dusunuyorum cunku yolları cıdden berbat. illa da saklıbahçeye gitmek istersek şöle bi rota izleyebiliriz.

üsküdar da bulusuruz. sahılden kandılli yaparız ve ordan yukarı kavacık koprsune cıkıp polenezkoyu yolundan cumhuriyet mahallesine varırız. sonra sırasıyla ayazma caddesinden sırapınarhüseyinli yolundan şile yoluna düseriz ki . ztn trafiğin pis olan kısmını da böylece atlatmış oluruz. 10km kadar şile yolundan kullandıktan sonra üvezli ayrımından tekrar köy yollarına dalarız ki o yollar harika.

bu güzergah üsküdardan tek yön yaklasık 70 km gibi fena rampaları olan bir guzergah yapıyor.

10. Cihan Soyugazi

Cihan Soyugazi Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Oguzhancim selam var mi bu c.tesi bi numara ?saklibahce yapalim mi abicim?veya riva falan da uyar bana ..

11. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Var kardeŞİm
    5.5 aylik bebeĞİmİn mevlÜdÜ var :) dolayisiyla bİryere gİdemİyorum :( tikandim kaldim

12. Cihan Soyugazi

Cihan Soyugazi Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    hayirli olsun Oguzhancim darisi bizim gibi bekar pedalseverlerin basina ne diyelim:)

13. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Oğuzhan, benim de bir Yalova veya İznik düşüncem var. 100km yapabilecek kondisyondaki arkadaşlarla bir tur organizasyonu yaparsak 2 kişi gelebiliriz. Tabi bu haftasonu olmaz, sonraki haftasonları için güzel bir planlama yapabiliriz. Yalova Dağ Bisikleti grubundaki arkadaşlar da yardımcı olacaklarını söylemişlerdi. Belki onlar da katılır, güzel bir gün olur.

14. Cihan Soyugazi

Cihan Soyugazi Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    sudusen selalesi yapabiliriz Yalova tarafinda biraz rampaliymis ama iyi antreman olur.selalede cimmeriz hem de

15. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    inşallah kardeşim. rabbim isteyen herkese bu mutluğu yaşatsın inşallah.

16. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    önümüzdeki hafta yurtdışında olacağım, ancak haziranın 1-2 sine denk gelen hafta sonu için uygun gün konuşulup karar verilir. cihan kardeşiminde dediği gibi sudüşene yada erikli şelalesine gidebiliriz. hemde yüzeriz inanılmaz rahatlatıyor onca rampanın üzerine.

irtibatta kalırız. tekrar konuşur gideriz.