Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

11 Eylül Cumartesi - Kilyos

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mehmet Akif MALKOC tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Akif MALKOC

Mehmet Akif MALKOC Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selamun Aleyküm;
    Arkadaşlar 11 Eylül Cumartesi günü için kilyosa gitmeyi planlıyoruz.Gelmek isteyen arkadaşlar için buluşma yeri Gaziosmanpaşa merkez cami önüdür.Buluşma saati 07:00 dır.Gelmeyi düşünen arkadaşlar yanlarında güneş kremi,güneş gözlüğü,havlu,yama takımı vs bilimum ihtiyacınızı karşılayacak ekipmanları getirirlerde problem yaşamazlar..Görüşmek üzere..

2. mathman

mathman Üye

Seviye:
    Yarın Karaburun yapmayı planlıyordum ben tek başıma. Kilyos da olabilir. belki gelirim söz vermiyorum. Karaburun yoluna hiç gitmedim o yüzden gidesim vardı.

3. ilyas yiğit

ilyas yiğit Kıdemli Üye

Seviye:
    bu havada denize girmeyi düşünmüyorsunuz herhalde )).yavaş bir tempoyla bisiklet surmem size engel değilse katılabilirim

4. dapoet

dapoet Kıdemli Üye

Seviye:
    yarında havan muhtemelen bu günki gibi. zorlu cetin bi hava 2 saat önce turumuzu tamamladık ama akla karayı seçtik rüzgardan ve rüzgar gurubu dagıtıyor ayrıca bina agaç araba aralarından tokat gibi geçiyor şimdiden dikkat etmenizi söylemek isterim ki siz rüzgarın geldiği yöne kuzeye gidiceksiniz dikkat li olun karşıdan alıcaksınız rüzgarı. şimdiden başarılar dilerim.

Mehmet Akif MALKOC bunu beğendi.