11 Eylül Belgeseli BU GECE

mehmetbaris87

Daimi Üye
Tepki
175
arkadaşlar bu gece skyturk kanalında saat 00.00'da yani yaklaşık 1 saat sonra "11 eylül - ikiz kuleler" ile ilgili bir belgesel yayınlanacak, benim gibi bu konuyla ilgilenen arkadaşlar bilmek ister diye düşündüm

Scudo

snoopist

Aktif Üye
Tepki
37
Teşekkürler arkadaşım. Geçen sene yine bu belgesel vardı bir kanalda, ve ben son 10 dk. sini izliyebilmiştim. Bu gece senin sayende tümünü izleyebilme şansım olacak.

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
şu anda da National Geographic de bir belgesel var 9 11 le ilgili

mehmetbaris87

Daimi Üye
Tepki
175
arkadaşlar belgeselin bir kısmını daha önce youtube dan izlemiştim, şimdi ise tamamını izledim ve gerçekten çok güzel hazırlanmış, kaynaklara dayanarak kanıtlama yoluna giden bir belgesel, izleyememiş olanların da internetten bir şekilde bulup izlemesini tavsiye ederim

bunu ne yazıkki 1 saat kala haber verebildim fakat yarın önemli bir belgesel daha var, herkesin haberdar olması için başlık olarak açıcam

mehmetbaris87

Daimi Üye
Tepki
175
@snoopist

bunu burda duyurmam işe yaramış demekki, sevindim.. umarım herkes izlemiştir ve dünyayı kan gölüne çeviren bu düzenbazların gerçek yüzünü görmüştür, şayet hem ülkemiz hem de bütün dünya üzerinde pis çıkar oyunları oynanıyor, 11 eylül de BOP'un askeri hareketinin başlangıcı..