11 Ekim 2010 Sudüşen Şelalesi ( geçde olsa )

ömer başkıran

Aktif Üye
Tepki
152
Öncelikle herkeze merhabalar , geçde olsa Sultançiftliği-eminönü-kadiköy-bostancı-kartal-pendik-gebze-eskihisar-topçular-yalova-sudüşen gezimin fotoğraflarını paylaşmak istedim. Yolculuğum İstanbul sultançiftliğinden başladı, eminönüne gidip kadıköy vapuru ile karşıya geçtim 08:00 da kadıköyden hareket ettim, karşıyı çok bilmem delta bisikletin önünden d100 e bağlanıp bu yoldan devam ettim amacım gebze ballıkayalar doğal parkına gitmekti gebzede fikir değişikliği yaptım ,gerisini fotoğraflar anlatsın.

Kadıköyden sonra ilk molamı 40. km de gebze girişinde bir petrol ofisinden sıvı almak için veriyorum buz gibi limonata..

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Benim için keyifli bir tur olmuşu , çoğu kişi sudüşen şelalesine gitmiştir, ben biraz yolu uzatıp eskihisasar arabalı vapura pedalladım ordan topçular - yalova sudüşen yaptım. Geri dönüştede aynı güzergahı kullandım git gel 190 km lik bir tur oldu,,, o gün hava çok sıcaktı yaklaşık 5 litreye yakın sıvı tükettim. birkez yalovada tavuk yedim , sudüşende 1 litrelik kayısı suyu 1 büyük kek yedim. hiç bir sorun yaşamadan (lastik bile patlamadı) turu keyifle tamamladım... İşlerim yüzünden katılamadğım turlara , geçmişteki turlarıma bakarak gönlümü avutup, ayrıca sizlerle paylaşıyorum.

Scudo

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok renkli ve güzel bir tur olmuş. D'100 çok tehlikeli aman dikkat!

A.Taha TERCAN

Aktif Üye
Tepki
102
Ellerinize sağlık. Gerçekten de şehirler arası yollarda Allah yardımcımız olsun çok tehlikeli. Teşekkürler tekrar ;) ...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tebrıkler. bende 2. turumu sudusene yapmıstım Kadır AYINTAP hocm ile. çok gusel biyer

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
Merhaba.:)
Çok güzel bir tur olmuş.Ayaklarına sağlık.
Paylaşımın için teşekkürler.