Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

11 Ekim 2009 Alanya Dağ Bisikleti Yarışı

Konu, 'Dağ Bisikleti Yarışları' kısmında temucin90 tarafından paylaşıldı.

1. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    11 ekimde düzenlenecek olan yarışta kahya otelde konaklamak isteyenler burdan ad-soyad ve kaç gece kalacaklarını yazarsa iyi olur.

Otele gönderdiğim mail sonucu herşey dahil fiyatını 60 tl'ye indirdiler, Yarım pansiyon için görüşmelerim devam ediyor. Ne kadar çok kişi olursak o kadar indirim yaptırabiliriz. Evet arkadaşlar Yarışa gelmeyi planlayan veya kesin olarak gelecek olanlar varsa lütfen yazsın.

otelin sitesi:
    http://www.kahyahotels.com/tr

2. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Yarışa 5 kişi yarışmaya ve izlemeye geleceğiz fakat kaç gün otelde kalırız kesin değil.Ama Mart'ta Kahya otelde kalmıştık ve harikaydı.Yalnız o zamanki oda + kahvaltı + akşam yemeği fiyatı 25TL idi.Öğle yemeği de zaten 5TL idi ki buna değiyordu.
    Ekim'de yine sezon dışı olacağı için bu kadar yüksek fiyat vermemeliler.Zaman yaklaştıkça kişi sayısı daha da artar ve kesinleşir ama şimdiden 40-50 kişi için verecekleri fiyatı sormalısın.

3. sound

sound Kıdemli Üye

Seviye:
    valla bız gecen sene antalya ekıpı olarak kople alayiye otelde kaldık kelle bası 25 ytl vermısdık 3 oğun yemek vardı ustelık bısıklet koycak yerlerı de var yanı yıne antalya ekıpı olarak alayiye de kalcaz cok guzel bır otel yanı hıc sıkıntı cekmesınız

ZekiAlper bunu beğendi.
  4. yasinymn

yasinymn Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar fiyat pahalaı orda kalındı ve yarı fiyatına bir ücret ödendi günlüğü için.

genellikle aranıp, şu kadar şu kişi gelicek denildiği zaman fiyatlar ucuyor.

5. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    sezonun sonlarına doğru olduğu için indirtebildiğimiz kadar indirteceğiz, bunun için ne kadar çok kişi kalırsak o kadar iyi.

6. fatihgüven

fatihgüven Onursal Üye

Seviye:
    Mart'ta İkiz Otel'de kalmıştık 25 Liraya, Kahya 30 Liraydı ve bu aradaki 5 lira farkın kat kat karşılığı vardı orda :D

Biz parayı peşin verdik, dalgınlığımıza geldi,çok pişman olduk..
    60 biraz fazla, Mart'tan yüksek olur ama 2 katı çok olmuş :)

Ama fiyattan memnun olmayanlar tek kişiye yüklenmeyin, arayın siz de oteli, yapılabildiği kadar yapılsn :)

Yarışacaklara da şimdiden başarılar, inş. yağmur olmaz bu sefer :D

7. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    arkadaşlar unutmayın bu aldığım fiyat herşey dahil fiyatı, daha yarım pansiyon için cevap gelmedi.

8. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Bu mevsim marttan biraz farklı.. Sonuçta hala tatilde olanlar olyuro Ekim başında.. Ancak martta pek kimse tatile gitmiyor sadece sporcu kafileleri ve iş için gidenler oluyor otelde.. Martta ikiz otelde kalmıştık 25tl'ye ancak bazı arkadaşlar pek memnun kalmamışlardı. Tabi kahya otel çok daha lüks ve imkanları bol bir otel. Umarım yarım pansiyon dahi olsa fiyatı eski seviyesine çekerler..

temucin90 bunu beğendi.
  9. cesar çakas

cesar çakas Forum Demirbaşı

Seviye:
    oooOOOO konu çoktan beri açılmışş :DXxx..

10. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kahyanın üstüne otel tanımam:)

11. E.GURCAN

E.GURCAN Kıdemli Üye

Adı:
    Erol
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bu sene antalyadan baya bi katılım olcak gibi. Ben şahsen üniversitenin yurdu var orda kalmayı deniycem. Eyer ayarlayabilirsem günlük sadece 5 lira vericem. Tabi yemek dahil değil.

Olmazsa otel pansiyon bakıcaz

12. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    ewt erol dediğin gibi antalya dan katılım fazla olcak biz heralde yine alaiye otel e bakcaz olmadı kahya otel fiyatları düşürürse orda da kalabiliriz ulaşım için büyük ihtimal araba kiralicaz yine zaten ben cumartesi akşam gelcem iş nedeni ile izin alamıyorum

13. fanatikcimbomlu

fanatikcimbomlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben belkı yıne araba kıralama ısıne gırıcem ama donuste ben yıne babamlarla donmucem bunu sımdıden soylıyım gıderken arabada 4 ksısı oluyoruz donuste 7 kısı oluyoruz :D

emre arıkan bunu beğendi.
  14. E.GURCAN

E.GURCAN Kıdemli Üye

Adı:
    Erol
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Hayrına birisi benim bisikletide yukarı çıkarırsa süper olur :D

Sadece kadroyu alsa bile yeter jantları ben otobüste yanıma alırım :D

15. sound

sound Kıdemli Üye

Seviye:
    beyler bu sefer oyle olmucak kac kısı gıdıyorsak o kadar kısı gerı doncez erola gelınce erol senın bısıkletı bız yukarı cıkarcaz sen kafana takma oky

emre arıkan ve E.GURCAN bunu beğendi.
  16. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    şu kızılalan yarışında bisikletleri yukarı çıkarma işini bi çözebilseler hurdalık gibi bi kamyon damperine yığıyolar yuçkarı çıkıncaya kadar her yeri çiziliyo ya

GiciK eRay ADALI ve E.GURCAN bunu beğendi.
  17. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    isterseniz bu konuda alanya belediyesine ve alanya genclik ve spor il müdürlügüne ulasmaya calısın.. Benim sahsi görüsüm (gerek marttaki yarış gerekse tour of turkey) spora ve sporcuya düskünler ve bunu turizm e cevirme düsüncesindeler.. Hatta bisiklete ilgi bir ayrı.. gerek bisiklet kiralama-ödünc alma noktalarının olması hem de belediye önündeki kavsakta bisiklet seklinde cicekliklerin olması bunu bize gösteriyor..

ben bu sefer orada olamayacagım icin benim ulasmam (e-posta ile) pek de mantıklı degil.. aranızdan biri ulasırsa yardımcı olacaktırlar..

mesela parklara marketlere vs.. yapılan bisiklet park yerlerinden kamyonun arkasına 2 adeti sabitlense ve kamyon sayısı arttırılsa bisikletlere hicbir zarar gelmeden tasınabilir.. bu teklifi iletin derim..

eRay ADALI

18. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    ben araba ile geleceğim için uğraşmak istemiyorum el başkasının malına ne kadar acırki

Mert Kabtan bunu beğendi.
  19. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kahya otel fiyatları aşağıya çekmeli bence çünkü insanlarımız binbir fedakarlıklar sonucu evlerinden işlerinden ayrılıp kopup spor ve kardeşlik adına uzak diyarlardan geliyorlar ve belediye de bize yani sporcularına sahip çıkmalı...
    Hala nerede kalınacak, ne edilecek biran önce neticeye varalım lütfen arkadaşlar çünkü zaman daraldı!
    Biz ailecek(4-5kişi) gelmeyi planlıyoruz yani sayımız fazla olabilir o yüzden fiyatlar çok önemli! Lütfen konuyu açan arkadaşımız gelişmelerden bizi haberdar etsin, son durum nedir?

20. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    Son görüşmelerimde kahya otel daha indirime gitmedi. Tam pansiyon fiyatı herşey dahil 60 tl. Yarım pansiyon 50 tl. En son geçen hafta konuştum ve hala sezon içi diyorlar.