11.alanya Mtb Cup

vfor

Üye
Tepki
36
denizçalıda ki ücretsiz kalacak yer bulunması iyiydi, Alanyada da böyle birşey söz konusu olabilirmi, yada kamp atıcak arkadaşlar için bir alan varmı

Scudo

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
Herkese Merhaba

- İstanbul'dan Fethiye ve Alanya yarışlarına katılacak olan ; Ferdi lisanslı sporcuların dikkatine;

- Daha önce bana adını yazdırmayan varsa 29.Eylül'e kadar bana telefon açıp adlarını yazdırsınlar.

- Dereceye giren istanbul sporcuları harcırah alamazlarsa üzülürüm.

Telefon : 0212 660 03 07 / Bikeandoutdoor

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Arkadaşlar geçen sene kaldığımız ASES apart otel ile görüştüm, onlarda daha önce 2-3 kere kaldım ve memnun oldum, şehir gürültüsünden uzak, otogara hale ve halk pazarına yakın olması avantajları var, tabii merkeze de yakın Diğer yarışçı arkadaşlarımın da geleceğini söyleyerek pazarlık yaptım ve kişi başı 15 ytl ye pazarlık yapıp anlaştım. Odalar en az 2 kişilik verilmek kaydıyla 2-3-4 kişilik olarak kalınabiliyor.
Odaların formatı apart (1+1 daire gibi) şeklinde, banyo tuvalet, solar sistem sıcak su, mutfak, buzdolabı, ocak, basit tava, tencere bardak, kaşık vs mevcut. Dolayısıyla yemek pişirmek imkanı var.Asansör mevcut.
Halk pazarına yakın olduğu için ucuz alışveriş yapılabiliyor.
Geçen sene otelde wifi internet bağlantısı vardı, bir değişiklik yoksa laptop ınızla odadan ücretsiz internete bağlanabilirsiniz. Araç park sorunu yok.
Lütfen telefon açıp yerinizi ayırtınız (durumunuz son ana kadar belli olmasa da büyük bir otel olduğu için genellikle yer bulma şansı mevcut) Bisiklet sporcusu olduğunuzu da belirtmeyi unutmayın.

Görüşülen kişi Cemal bey. (genellikle gece saatlerinde resepsiyonda oluyor)

Adres: ASES apart otel, Saray mahallesi, Spor caddesi, No:14
Tel:0242- 511 88 65

Tarif: Hal in olduğu caddeyi sorun, halden otogar istikametine giderken 100-150 m ileride orada futbol sahası gibi bir yer onun tam yanı. Otogardan gelirken de spor caddesine çıkın, solunuzda futbol sahasını gürünce tam yanı.

Hakan Yazman.

Bu mesajı lütfen diğer üye olduğunuz forumlara da gönderiniz.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Arkadaşlar 8 ekim pazartesi itibariyle otele yerleştim, gayet güzel memnunum wifi internet de mevcut ve internet bağlantısı 3. kattan çekiyor ve bu mesajları odamdan yazıyorum :) ...

@Hakan Yazman

pythia

Üye
Tepki
109
@Hakan Yazman

Merhaba! Ben Alanya'dan Yelda. Hoşgeldiniz. İşlerimin yoğunluğu yüzünden daha önce forumdan sizlerle irtibat kuramadım. Özür:( . Sadece Denizli Bisiklet Platformundan arkadaşlarla görüşebildim ve onlara da kalacak yer ayarlayabildim. Eğer burada birşeye ihtiyacınız olursa yardıma hazırım. forumdaki mail adresimden msn e ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu sabah galiba heykelin ordaki trafik ışıklarındaki sizdiniz :) Şimdiden başarılar diliyorum.

Alanya Belediyesi - İmar işl. Müd. 511 07 83 - (3)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@pythia

Çok teşekkürler Yelda hanım, şimdilik herşey yolunda, yardıma ihtiyacım olursa sizi rahatsız ederim... Bu sabah dışarı çıkmadım herhalde bahsettiğiniz bisikletçiler başkası olacak...

oguncavus

Aktif Üye
Tepki
529
Selam elimde Alanya'ya bir adet otobus bileti var bu akşam için saat 22 harem 21 buyuk otogar cıkışlı (güney Akdeniz turizm). almak isteyenarkadaşlar beni arayabilir tel 212 3478794 veya 532 6438085 yarısacak herkese başarılar

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
@pythia

Merhaba

Scott Takımının 4 sporcusu olarak Alanyadayız.Konaklama sorununu hallettik.

Trafik ışıklarından geçen kişi bir ihtimal ben olabilirim.Siyah kask,siyah forma.
Umarım Alanya tanışırız. İlginize teşekkür ederim.

Parkura antrenman yapmak çıktığımızda çok saşırdım.Yarışa 6 gün kalmasına rağmen tüm parkurda şeritleme,düşmelere karşı fileler,vurmalara karşı yastıklar koyulmuştu.Ayrıca zemin temizliği,bazı yol ayrımlarında boyalı yön çizgileri çizilmişti. Start yerindeki tribünde kurulmuş.
Belediye çalışanlarına Bayram öncesi teşekkür etmek isterim.
Tabiki onlarda bayram öncesi işlerini bitirmiş oldular.

Böyle bir çalışmayı ,Alanya yarışına 11 senedir katıldığım halde görmedim.

Neyse uzun lafın kısası ; bu durum parkurda antrenman yapmaya gelen herkesi motive edecektir.

Fakat pazar günü tüm katılımcıları bir süpriz bekliyor.:rolleyes:

Araştırın ve bulun.

Alanya'da görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: pythia

yunus emre

Üye
Tepki
31
Alanya'ya gelecek arkadaşların dikkatine;

Safran Apart Otel
10 ytl kişi başı, odalar 3'er, 4'er kişilik, bulduğumuz en ucuz otel bilginize.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ya bak şimdiden meraklandım bora abi neymiş bu süpriz
neyse alanyada görüşmek üzere yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

selimcan

Aktif Üye
Tepki
179
accuweather.com hava durumu sitesinden pazar günü için rapor ::

Clouds limiting sun. Winds from the NNE at 12 km/h.Realfeel®: 20 °CHigh: 20 °

yağmur gözükmüyor

bu akşam biz de yola çıkıyoruz

görüşmek üzere

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Arkadaşlar Parkur harika, pazartesiden beri herşey işaretlenmiş, korumalar bağlanmış, bir tek hakemler eksik :) En güzel parkurlardan olan Alanya kalesinde yarışma fırsatını kaçırmayın...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
otobüs saatini bekliyorum kısmetse yarin öğlen ordayım inşallah

kaan

Forum Demirbaşı
Tepki
50
@Hakan Yazman Slm Hakan abi.ilk defa yarışcam alanyada.parkur hakkında biraz bilgi verirmisin?çok zor inişler varmı?çıkış var mı?varsa nasıl?merak ediyorum:)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Alanyaya ilk kez gidecek arkadaşlara başırılar ve iyi eğleneler diliyorum...

Türkiyenin en eski ve eğlenceli parkurlarından biri olan Alanya ;

Yaklaşık 20-25dk arasında sürer,
Çıkış parkurun yaklaşık 2/3 ü kadardır süre olarak ama mesafe olarak nerdeyse eşittirler...

Çıkışın ilk asfalt kısmı %11-%12 eğimdedir, daha sonra kalan gevşek toprak zeminli çıkışta eğim %12 ile başlayıp %15 ile biter...

Daha sonra başlayan kısa inişlerin arasında hafif çıkışlar içerir. Bu hafif çıkışların ilki büyük arnavut kaldırımlar yani kaygan zeminde 30m kadar sürer... Daha sonra zaten inişler başlar ve deymeyin keyfinize ohhh ohhh ohhh :D

• Beğen
Tepkiler: kaan

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@Kaan Uysal

Kaan, Çıkışlar çok sağlam, inişlerde öyle, çıkış da inişte oldukça teknik, her yönüyle sizi derinden sarsacak bir parkur, kısacası Alanya Parkuru anlatılmaz yaşanır ;)

• Beğen
Tepkiler: kaan

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
dün gece trt2 kanalında saat 12 civarı 4 alanya dag bisiklet ayrıısndan baya uzun görüntüler yayınladılar bir o zaman baktım bir simdiye biskletler kasklar formalar çok seyler deegişmiş o yarısda o zmanın olimpiyat sampiyonuda yarıs katılmış.tanıdık brilerini görürmüyüm idye baktım ama bir tek nevzat kralı gördüm sanırım.