Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

11-17 temmuz arası uldağ!!

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında şans topoğraf tarafından paylaşıldı.

1. şans topoğraf

şans topoğraf Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle herkeze selamlar..

11-17 temmuz arası bir tarihte uludağ sarıalan'dan teferrüçe iniş yapıcam.Hafta içi olursa teleferiği kullanabiliriz,haftasonu olursa çok dolu olduğundan,kendi aracımla çıkarabilirim.3 bisiklet taşıyabilirim!bisiklet bagajı varsa sayı artar...

gectıgimiz pazar iniş yaptım,teleferik hattının altında patikatalardan gayet keyfliydi fakat tek başımaydım,gelen varsa programlayalım ortak kararlaştırıp çıkalım yukarı..

gelen bana ulaşsın tel:0533 43 177 43

herkeze iyi forumlar

2. Gökhan GÜNERİ

Gökhan GÜNERİ Aktif Üye

Seviye:
    Gelmeyi çok isterim.Daha önce Manisa Spil dağında iniş yapmıştım çok zevkliydi.Uludağı da denemek için bir fırsat arıyordum.Herhangi birgün belirlerseniz ben uyarım hafta içide olabilir.İsterseniz bisikletle de çıkılabilir.

3. şans topoğraf

Seviye:
    Benim bisikletim şu an çıkışa pek uygun değil :)
    iniş kesmez derseniz 2 kere ineriz :D tabi parmaklarımızda fren sıkmaktan derman kalırsa...

parkur gerçekten çok kırıcı ve taşlık.Başlarda sürekli kayalık bir bölge var orda cambazlık yaparak inicez sürekli 1 ayak yerde olucak,sonrasında jip yoluna bağlanıcaz.Devamında dik ama tüm yol yumruk boyunda,hareketli taşlarla kaplı bir bölgeden hızlı bir iniş yapıcaz ve sonlandırıcaz tahmini iniş süresi molasız 45dk uludağ sarıalandan bursa makseme yada teleferik semtine...

Son olarak şunuda belirtmek isterim.Geçtiğimiz pazar günü,iniş yapıcağımız parkurun sarıalan-kadıyayla etabında 10. avrupada dağ koşusu yapıldı ve parkurun çevresi bantlarla çevrili :) Bana keyfli gelmişti...

Gökhan bey cuma günü benim için uygundur..

4. şans topoğraf

Seviye:
    Gökhan GÜNERİ ile programı yaptık.15 temmuz cuma sabahı saat 9:00'da teleferiğin önündeyiz.Katılmak isteyenleri bekliyoruz :)

5. Volkan ULUÇ

Volkan ULUÇ Aktif Üye

Seviye:
    Çok geç fark ettim dostlar... Size iyi eğlenceler telefonla ulaşmıştım diğer turlar için görüşelim.
    0 532 687 77 52
    Volkan

6. şans topoğraf

Seviye:
    volkan bey ben yeni döndüm eve :)
    önümüzdeki hafta,tekrardan planlıyoruz tur.Bu gun gökhanda bende çok memnun kaldık :) 3 müz konuşalım uygun bir zaman belirleyip çıkalım...

Volkan ULUÇ ve burhan alfatlı bunu beğendi.
  7. Gökhan GÜNERİ

Gökhan GÜNERİ Aktif Üye

Seviye:
    Evet çok zevkliydi.Sadece bisiklet dışında dağcılık olsun offroad olsun ortaya karışık bişeyler oldu güzeldi...:)

8. Volkan ULUÇ

Volkan ULUÇ Aktif Üye

Seviye:
    Mutlaka bu etkinliğe katılmalıyım İki Teker Bisiklet Grubumuzdan da arkadaşlar gelecektir. Güzel bir iniş olacaktır. Facedeki sayfamızada bekleriz.
    İki Teker Bisiklet
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100002672439120