Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

11.04.2010 Aydın Bisiklet Topluluğu ve Denizli Bisiklet Grubu Ortak Etkinliği

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Kerem Gürgüt tarafından paylaşıldı.

1. Kerem Gürgüt

Kerem Gürgüt Kıdemli Üye

Seviye:
    Denizli Bisiklet Grubu’ndan hepinize merhabalar. Bu hafta sonu Aydın Bisiklet Topluluğu’ndan arkadaşlarımızı ağırladık ve onlara keyifli bir hafta sonu yaşatmaya çalıştık. Her ne kadar yağmur yüzünden turumuz yarım kalsa da hallerinden memnun gibiydiler.:D Umarım güzel bir şekilde ağırlamayı becerebilmişizdir. Denizli’ye gelerek bizlerle pedallayan Aydın’lı dostlarımıza huzurlarınızda buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Haftaya bir aksilik olmazsa bizde onlara misafirliğe gitmeyi planlıyoruz. Umarım ilerleyen zamanlarda birilikte birçok güzel etkinlikler yaparız. Ben lafı fazla uzatmadan fotoğraflara geçelim isterseniz :D

Buluşma noktasından birkaç fotoğraf…

Buda ben :D Dizimdeki problem nedeni ile uzun zamandır bisiklet binemiyorum. Ama arada sırada dayanamayıp soluğu gözüme ilişen ilk bisikletin tepesinde alıyorum. :D

Ve beklenen an. Aydın’lı dostlarımız da arabalarıyla buluşma noktasına geliyorlar. Dostlarımızı çiçeklerle karşılıyoruz.

Doçev den bir yetkili Aydınlı arkadaşların Denizli ye gelip pedal çevirmesi anısına onlar için dikilen fidanların sertifikasını takdim ediyor..

Aşşağıda solda heyecanla bakan benim. :D Cannondale ler gözlerimi kamaştırdı ondan olsa gerek :D

Veee pedal çevirme vakti….

Ve yarım kalan gezinin sonunda çekilen bir fotoğraf.. .Yağmur altında alel acele çekildiği belli :D

Ardından üzeri çamur olan arkadaşlar soluğu Yaşam Bisiklet te alıyor. Hem üstlerini değiştiriyorlar hemde bisikletlerini yıkıyorlar. Yardımından dolayı Yaşam Bisikletin sahibi Hüseyin abiye sonsuz teşekkürler…

Veeeee acıkan karınları doyurma vakti… Geziye katılamasam da gene yanlarındayım…:)

Afiyet olsun bize :D

2. Eren AYDIN

Eren AYDIN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Etkinlikte çok güzel, manzaralarda çok güzel. Ayaklarınıza sağlık. Paylaşımınız için teşekkürler.

3. Göksun Özkirişçi

Göksun Özkirişçi Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    çok güzel bir gezi olmuş.resimler çok güzel.katılan herkezin ayaklarına sağlık...

4. Yunus Emre POLAT

Yunus Emre POLAT Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sizlerle pedallamak çok eğlenceliydi. Bu rotayı mutlaka tamamlayalım bir gün. Bizim adımıza ağaç dikilmesi ise büyük incelikti, teşekkürler. Her türlü spor aktivitesinin dostluklar kurduğuna inanan biri olarak, tekrar görüşünceye kadar yolunuz açık olsun.

5. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Çok anlamlı bir faaliyet ve harika bir rota, manzaraların arasında kaybolduk adeta. Fotoğraflar ve paylaşım için çok teşekkürler...

Yunus Emre POLAT ve Kerem Gürgüt bunu beğendi.
  6. emin demirpolat

emin demirpolat Aktif Üye

Seviye:
    Örnek bir gezi düzenlemişiniz, bisikletin gerçekten bir araç olduğunu göstermek adına; iki şehrin güzel insanlarını kaynaştırmak için, tanımadığınız bir şehrin güzelliklerini görebilmek için, en hafif bir araç; bir şehirden bir şehre yüklü miktarda duygu taşıyan ağır bir araç. Ayaklarınıza sağlık.

Yunus Emre POLAT ve Kerem Gürgüt bunu beğendi.
  7. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çamura rağmen güzel bir turdu, hava güzel olsa tamamlansa daha iyi olurdu ama bunada şükür :)

Kerem Gürgüt bunu beğendi.
  8. haceli yılmaz

haceli yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    evet bol paylaşımlı bi tur olmuş arkadaşlık ve dostluk cercevesinde imrenilmeyecek gibi değil düşünsenize futbol karşılaşması var fenerbahce galatasaray yada beşiktaş stata gidiyosunuz ve taraftarlar birbirini böyle karşılıyor. aslında olması gereken bu. ama bizim türkiyemizde cicek yerine döner bıcakları ve sopalarla karşılaşıyolar sohbet muhabbet ve tanışmak yerine bolca küfür ortamları oluyor onun için bisiklet böyle bişey. hiç tanımadığınız kişilerle kaynaşmak tanışmak ve doğa paylaşımında bulunmak vede doğayı korumak keşke her spor dalı bu şekilde olsa ama nerdeee ? cok güzel kareler benim cok hoşuma gitti paylaşım için tekrar teşekkürler.:in: