11.01.2009 Kaçkar Kış Antreman Yarışı Fotoğrafları...

Scudo

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@Mert Bağcılar

bu arkadaşımızı tanıyan varmı acaba forumdanmıdır kendisiyle tanışmayı çok isterdim yarış anında pek farketmedim resimleri görünce çözdüm olatı tanıyan varsa nasıl irtibat kurabiliriz bana bi yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@halil atalay

aynen teşekkürler tüm beylikdüzü ekibine yardım ve desteklerinden dolayı

• Beğen
Tepkiler: BERKERO

BERKERO

Üye
Tepki
205
@Mert Bağcılar

Yarışma bittikten sonra kendisine sorduğumuzda 11 demişti ama bizde yanlış anlamış olabiliriz.:)

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
@AYTEKİN ERZAN

Arkadaş benim mahalleden...isterseniz msnde görüşelim yanlzı nedir bu kadar dikaktinizi çeken analmadım:)

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@Mert Bağcılar

görüşelim msn den çok dikkatimi çekti birde 15 yaşında olmasını pek sanmıyorum daha küçük görünüyor neyse oraya nasıl geldi ve nasıl yarıştı takdir edilecek bi durum ayrıca elimden gelirse ihtiyaç halijnde yardım edebileceğim bi konu aolursa destek olmaktan mutluluk duyarım

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@Fırat Ayanyan

en sonunda açıcam ağzımı..:boese157: :boese157:
(küfür-hakaret için değil!!)

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
@Fırat Ayanyan

Daha çok duyarlılık derken nedir mesala ?

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@otec

Bence de anlatın!!!
Ortada bir yanlış yapan yada yanlış anlayan varsa ortaya çıksın!!!
Ben siz hakem masasında itiraz ederken oradaydım.Kimi kastettiğinizide biliyorum.Hatta anons ettirdiniz.Hakemler itirazınızı değerlendirdi ve arkadaşın son turunu diğer turları ile aynı sürede yaptığı için hilesiz yaptığına kanaat getirdiler.Ama hala şüpheniz varsa arkadaş ile konuşun,onunda izah edilebilir bir durumu vardır belki.Yada söylemek istemiyorsanız yarış sonuçlarına gölge düşürmeyin bence.Lütfen söylediklerimi yanlış anlamayın.Ben olsam en azından böyle yapardım.Önemli olan tatsızlık olmasın.

• Beğen
Tepkiler: otec

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@tanerxc500

çok doğru yazmışsın hocam yalnız, orda acele bi şekilde turlara bakıldı geçildi.. bence tur zmnları ile iş çözülüyor ztn.
arkadaş ile yazıştık (özel mesaj).. yazıştık derken ben yazdım o 2 satırla geçiştitdi.. ben yazdım cvp yok.. ben tekrar yazdım cvp yok!
bu arada kaçkardan aydın ile uzun uzun konuştuk, gören olmadığı için elinden birşey gelmediğini söyledi.
ben yine de arkadaşı düşündüğüm için burdan ismini vermek istemiyorum.

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
@fatihgüven

Fatih nedir senin bu çözünürlük aşkın :D :p

Duyarlılıktan kastım kestirme olabilecek yerlere görevli konulması. Birde beni rahatsız eden bir konu daha var tabi bana derr değil ama her işi usulüne göre yapmak lazım neden isteyen kişiler yarışması gerektiği kategori değil de istediği kategoride yarışabiliyor bunu da anlamadım
İnsanların hakları yeniliyor