11.01.2009 Kaçkar Kış Antreman Yarışı Fotoğrafları...

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Arkadşlar yarış çok güzeldi ve bi o kadarda yorucu parkurdu çıkışların %30 unu koşmaktan dalağım şişmişti:).Ama benim açımdan çok güzel bi yarış geçti ve sonuç olarak kategorimde birinci oldum...umarım devamda eder.

Yarışa katılanlara,izlemeye gelenelre ve fotoğraf çekenlere çok teşekkürler.

Yarışla ilgili görüşlerinizi ve fotoğrafları burda topalrsanız sevinirim herkese iyi forumlar.

Scudo

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Yarışa gelme fırsatım olmadı.Resimlerle yetineceğim.
Tebrikler, başarılarının devamını dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Mert Bağcılar

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar ben bu konuyu tebrik almak için açmadığımı belirtmek istiyorum.

Yarış taki fotoğraflar ve yarıi hakkındaki yorumlar burda paylaşılırsa sevinirim.teşekkürler.

Bu arada Erol Özbey'e,Fatih Güven'e ve Yamaç Kolatan'a buradn kocaman tebrikler diyorum..iyi işti :D

Bixekolik

Daimi Üye
Tepki
193
arkadslar yarıs fotolarını bu baslıkta toplayalım .
muhtesem bir hafta sonuydu.
fotoların boyunu kck yaptıktan sonra ekleyecem

yamaç kolatan

Aktif Üye
Tepki
155
@Mert Bağcılar

saol mert ama ençok sen tebrikleri hakediosn ! ;)

yarış bence müthişti hele parkur inanılmaz zewkliydi bence ! sadece o bitmek tükenmek bilmeye çıkış hariç..:D bu parkur ilk parkurla kıyaslanamıycak kadar hızlı,teknik(çamurunda büyük katkılarıyla) ve eğlenceliydi..

fotoğraflar konusunda gerçekten çok heycanlıyım çünkü çok güzel fotoğraflarımın çekildiğini tahmin ediyorum.. parkurda oldukça fazla fotoğraf çeken vardı umarım fotoğrafları burada paylaşırlar..

organizasyona gelirsek bence mükemmeldi ! specialized çadırı,scott çadırı,redbull müzikleri,vs herşey bence olması gerektiği gibiydi.. sadece biraz canımı sıkan şey ise ben yarışı bitirdikten sonra inanılmaz aç olarak specialized çadırına gittim ,yarışta hayalini kurduğum sucuk ekmeği yiyebilmek için fakat yarışmayanlar 2-3 tane suzuk ekmek yediği için ben sadece 1 tane sucuk ekmek yiyebildim çünkü sucuklar bitmişti..:River-102

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
@yamaç kolatan

Dostum dediğin herşeyde çok haklısın çıkış olsun,organizasyon olsun,sucuk ekmek olsun ben nalrı yazmayı unutmuşum:)

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
yamaççım :) sen gel bi araba dükkanda ben sana sucuk partisi verirm dert etme okadar istediğim sucuk olsun :D Bu ara ben ilk defa bu yarış çok acıktım nedense :D bir dahaki yarışta yanı bir seyler alıcam

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Temuçin mesaj kutun dolu buraya yazıyorum..msnmi eklermisn internetim kotalı olduğu için rapidden indiremiyorum sdece benim fotoları rica ediyorum senden..:)

mtbtr_tiro@hotmail.com

glopusgold

Forum Demirbaşı
Tepki
181
@temu90

dostum ındıremıyoruz rapıdden baska bı yol varmı bakmamızın fotolara

Bixekolik

Daimi Üye
Tepki
193
@Mert Bağcılar

mertçim baktım konuyu acılmıs yarısla ilgili bende farkılı olmasındiye baska konu acmadım düsüncen için tsk.. baslıgıda fatolar diye eklersen cok iyi olur?

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
gönderdiğim linkte problem oldu. bende anlamadım en kısa sürede resimleri ulaşılabilir yapacağım.

• Beğen
Tepkiler: Mert Bağcılar

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
verdiğiniz linkden ben indiriyorum şu an 21 mb'ı indi

yamaç kolatan

Aktif Üye
Tepki
155
@Gürkan ŞENTÜRK

benimde sucuklara olan ilgim yarışta çok fazla acıkmamdandı yoksa insanların yediği sucuklarda gözüm yok gürkan abi:) ama sucuk partiside fena olmaz :p :D

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@temu90

link kimi arkadaşımızda ve bende sorun veriyor kimi arkadaşlarımız da indiriyor anlamadım. resimleri tekrar yüklüyorum boyutları daha küçük olarak isteyene orjinal boyutunda(8mp) gönderebilirim.

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@temu90

Ben de %40 oldu Temuçin, ağır ağır gidiyor bakalım. Neyse ki kotamız yüksek :)