Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

105 ön aktarıcı kelepçe ölçü sorunu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında ilhan kibar tarafından paylaşıldı.

1. ilhan kibar

ilhan kibar Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    selam arkadaşlar
    forumun başka bölümünde yazmıştım , desteklerinizi bekliyorum yol bisikleti kadromu değiştirdim . ön vites aktarıcının kelepçesi küçük geliyor (mevcut olan 31,8 gereken 34,9 mm gerekiyor) kelepçe değişmiyor, tornada açılabilirmi ?

bu arada parça türkiyede yok

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Tornada açılamaz ama illa kullanayım derseniz kelepçenin ana maddesi yumuşak bir metal.Oval kısımları bir kurbağacık yardımı ile genişletebiliyorsunuz ( Çapını büyütme yönünde bastırarak genişletebiliyorsun) sonra kendi civata somunu ile değil daha ince ve uzun bir civata somun ile kadrona sabitleyebiliyorsunuz.Aynı durumda 1 sene kullanmışlığım var.Sorunsuz kullandım.

Yukarıdakiler forum üyesi kimliğim gelelim yönetici kimliğime :) İlhan bey forumlarda sorduğunuz bir soruya cevap verilmeyince aynı başlık altında birden fazla konu açmak antipatiye sebebiyet verir.Kimseye zorla cevap verdiremeyiz veya verilen cevaplar sizi tatmin etmeyebilir .Bu gibi durumlarda elden birşey gelmez ama böyle peş peşe benzer konuları açarsanız bizlerde mecburiyetten silmek zorunda kalıyoruz.Diğer konunuz yanlış bölümdeydi kaldırıldı bilgilerinize.

herkese iyi forumlar.

Edip Dinçer bunu beğendi.
  3. ilhan kibar

ilhan kibar Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    açıklama için teşekkür ederim, yanlış başlıkta açtığımı fark ettiğim için bu tarafa yazdım ,yine de uyarı için teşekkür ederim ,daha dikkatli olmaya çalışırım

Ferhat Köse bunu beğendi.