Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

105 fren vites kolları aranıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında RECEP ÇALIŞKAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
    105 fren vites kolları aranıyor

1. Doruk ÖZTÜRK

Doruk ÖZTÜRK Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba;
    Özel mesaj yazıcaktım ama yazamadım burdan soyliyim elimde kollar var konuşabiliriz.

2. mrb
    özel msj gitmiyor anlamadım her neyse tel 2324833303 yada 5315565434 den ararmısınız

3. mustafa kemal güler

mustafa kemal güler Kıdemli Üye

Seviye:
    özel mesaja kapatmıssınız ve benim bisikletimde 31,6 sizin verdiginiz sele borusunu ne yapabilirim?yeni alacagım kadroda 31,6 ayrıca sele borusunu satma yada takas gibi dusuncem yok sagolun

4. bana bak üslübunu düzelt yoksa ben gelir düzeltirim sana saygısızca birşey yazmadım sana ne oluyorda bu şekilde benimle konuşuyorsun sana takas teklif ettim insanca kabul etmezsin insanca söylersin !!!

5. mustafa kemal güler

Seviye:
    forum kurallarını oku sen bi once nasıl mesaj atılacagını ogren,emrivaki yapma rica ederek konus kimseden korkumuz yok gel duzelt bakalım ne kadar duzeltiyosun?

6. ''merhaba bende ritchey wcs carbon 27,2 var 31,6 ile takas edermisinz bisikletime 31,6 gerekiyor da!''sana yazdığım msj bu bunun neresinde bir saygısızlık ve kuralsuzlık var acaba ???özellikle takas edermisiniz diye yazmışım !!! şimdi söyle bakalım senin derdin ne benimle ? varsa derdin açıkça söyle ?

7. mustafa kemal güler

Seviye:
    benim kimseyle bi derdim yok cevap yazıyorum ozele kapatılmıs,marman kullanıcısına soyledigim fiyatı sende vereceksen satarım cevap yazamıyorum hala cevap yazmadın diyosun,son mesajlarına bakıyorum diger kullanıcılarda mesaj atamamıs sonra becerememissin diyosun daha 2 aylık kullanıcısın bana boyle dersen o zaman sorun olur...

8. ben iki ayda öğrendim şükürler olsun kuralları ve nasıl özel mesaj gönderileceğini!!!

9. ilan güncel 105 vitesfren kolları 2li sistem aranıyor

10. 105 kollar bulundu 105 aynakol 2li sistem aranıyor

11. 105 zincir ve 10 lu ruble aranıyor

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.