Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 100ytl civarında MTB aranıyor.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında aysan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aysan

aysan Yeni Üye

merhabalar.
    100ytl civarında amatör 2ci el MTB arıyorum 24" yada 26" jant olması tercihimdir.
    teşekkür ederim.

istanbul/ anadolu yakası / erenköydeyim.

2. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    bu fiyata bulmanız çok zor

3. aysan

aysan Yeni Üye

arkadaşlar bugun sirkecide sıfır 130ytlye 26" jantlı buldum.konu kapanmıştır teşekkürler.

4. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Hadi hayırlı olsun artık alınmış sizin keyfinizi kaçırmak istemem ama. Bilinen şeyleri söylemik istiyorum. Muhtemelen fren bacakları plastik, (hemen kopuyor), arka ve ön aktarıcı çok berbat çin malı(çok çabuk bozuluyor), Ayna kol kırılıyor, Zincir yakından baktığınızda ne kadar basit olduğunu hiç anlamayan kişi bile görebiliyor ve çok çabuk kopuyor. Fren kolları plastik, jantlar çok ama çok aşırı derecede dandik, çok ama çok ufak bir darbede yamuluyor (kutu kola gibi), jant göbeklerinin bilyası çok ama çok çabuk dağılıyor, kadro demir, genelde vites kolu yok, koldan vites diye tabir edilen sistem ama daha ilk günden vitesler düzgün çevrilip attrılamıyor, neyse daha anlatmaya gerek yok. Böyle bir bisikleti 130 YTL.'ye alıp zaman içinde yapılan masraflarla 300 YTL.'ye mal edeceğinize buradan veya başka bir yerden sağlam, alüminyun kadro, (sizinkine göre çok hafif) shimano kompenantlı ikinci el bir bisiklet almanızı tavsiye ederdim. Bu şekilde bisiklet size bıkkınlık ve ağırlığından dolayı yorgunluk vermekten ziyade keyif makinesi haline gelebilirdi. Bahsettiğiniz tarzda bisikleti kardeşim kullanıyordu, çok basit ve düzgün kullanmasına rağmen, jant eğildi (değiştirdik), pedal kırıldı (değiştirdik), koldan vitesler çalışmıyor (değiştiremedik), zincir sürekli başka başka yerlerden kopuyor (sürekli tamir ettiyorduk), vites hiç ayar tutmuyor (sürekli tekrar tekrar ayarlatıyoruz) neyse en sonuda 125 YTL.'ye 25 x 5 taksiktle komşuya sattık. Şuan benim eski bianchi'yi kullanıyor ama onuda değiştirmeyi düşünüyoruz.

5. Emirhan Gördebil

Emirhan Gördebil Kıdemli Üye

Seviye:
    Soneryen arkaşıma kesinlikle katılıyorum.Kelimesi kelimesine...:in:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.