Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1000 tl ye yol bisikleti önerileriniz? Yeniyim yardım bekliyorum..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Yusuf Düzgüner tarafından paylaşıldı.

1. Yusuf Düzgüner

Yusuf Düzgüner Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar bir süre mtb kullandıktan sonra yol bisikletine geçmeye karar kıldım. Günlük evden iş yerime kadar gidebileceğim şehir içinde hızlı bi bisiklet istiyorum. Ayda 1 veya 2 defada hafta sonlarında günü birlik turlara katılacam Bütçem 1000 tl kadar önerilerinizi bekliyorum. Bisikletçim 2014 model salcano xrs 040 ı önerdi benim bütçemi aşıyor ama o compenantlara göre güzel bir bisiklet dedi yorumlarınızı esirgemeyin lütfen...

2. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    Kron-Active veya Sedona 601 öneririm başlangıç için güzel bisikletler.Ancak 2.el bisiklet ilanlarına da bir bak derim orada daha üst donanımlı bisikletler daha uygun fiyata gelebiliyor.

3. Yusuf Düzgüner

Yusuf Düzgüner Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sedona 601 gerçekten güzel bir bisiklete benziyor.. Üst model daha uygun derken hangileri mesela? Active güzel değil diyenler var. Teşekkürler

4. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sedona 601 sıfırı 1.450 tlye satılıyor oda nadir bulunan bisiklet piyasada yok. sahibinden.com da bianchi slr 200 var 2.el 750 tlye senin işini görebilecek bir bisiklet şuanda en uygunu bu

5. Yusuf Düzgüner

Yusuf Düzgüner Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bianchi düşünmüyorum. 601 zor bulunan bi model . Bide hocam salcano xrs 040 ı önerdiler ne dersiniz? Bütçemi biraz aşıyor ama 1000 tl yede bulmak zor gibi.

6. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Ah Triban 3, nerelerdesin? :(

aykut alihocaoğlu ve Ömer KARAN bunu beğendi.
  7. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    1000 tlye yol bisikleti bulman çok zor kron 2014 modellerine bak rc1000 rc 2000 modelleri senin istediği tür bisiklet bütçeni biraz daha zorlamalısın salcano modeli başlangıç için ideal benim listem aşağıda bende alıcam araştırıyorum uzun zamandır 1000 - 1500 tl arası modeller.

Carraro CR-Race 022
    Kron DYNAMIC
    Kron ACTIVE
    carraro 032
    CARRARO D’AMBIEZ 915
    drag blade
    sedona 601(2013)
    giant scr 2
    whistle modox
    mosso race 772
    kron rc2000

Ömer KARAN bunu beğendi.
  8. Yusuf Düzgüner

Yusuf Düzgüner Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    D'ambiez 10 numara bir bisiklet ama bulman imkansız gibi bir şey. 601 görünüm olarak gayet güzel bende sedona 601 ile salcano xrs040 arasında kaldım 601 de zor bulunduğundan xrs040 daha yakın geliyor o kadar büyük bir liste yaparsam kafayı yerdim herhalde :-D

9. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sahibinden.com da ikinci el bir araştır derim. Son baktığımda 1000 lira ya bir tane carraro d'ambiez vardı. Satılmadıysa 1000 liraya bir tanede scott s30 hatırlıyorum. 1200 üst sınırla ararsan birkaç model çıkabilir karşına. Salcano xrs 040 piyasa ya yeni girecek olan bir model pek bir bilgim yok. Sedona 601 carraro d'ambiez bianchi slr 200 carraro cr race 022 bunlar başlangıç için iyi modeller.

Bulabildiğim carraro ların linkleri:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-cok-temiz-yol-yaris-bisikleti-153720538/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...iez-tamirciden-az-kullanilmis-152714832/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...lade-masa-ve-arka-cati-karbon-147362609/detay

Diger markalar içinde sahibinden e bir bak. Bana kalırsan en alttaki 960 a blade boyuna uyuyorsa çok iyi bisiklet. Bütçeni yükseltebilme imkanın varsa kesinlikle düşün derim.

Melih Çolak bunu beğendi.
  10. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben şahsen 2.el konusunda güvenip almam nasıl kullandı nerede kullandı bakımları yapıldımı kaza geçirdimi vs anca gözümle görüp içime sinmesi lazım ki anca alayım. :) paraya kıyıp sıfır alıcaksın benim düşüncemde bu yönde.

11. Yusuf Düzgüner

Yusuf Düzgüner Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:

Aynen kesinlikle bende aynı görüşteyim 3üde fotoğraflarda güzel görünüyor ama güvenemem ha konyada olsa ayrı canlı canlı görüp incelesem test etsem olabilir. Kararsızlık kötü bir şey ya :-o

Melih Çolak bunu beğendi.