1000 tl civarı mtb yardım

uğur can

Üye
Tepki
0
arkadaşlar 1000-1100 tl arası bir mtb alacağım. Deore sistem ve hidrolik disk olsun istiyorum ama uygun bi bisiklet bulamadım nasıl bişey almalıyım bu fiyat aralığında bulabilirmiyim? hangi markalar olmalı? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Scudo

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Deoreli ve hidrolik fren özellikleri için fiyatı 1500 lere çekmen lazım .
(link)

• Beğen
Tepkiler: uğur can

uğur can

Üye
Tepki
0
ah keşke bütçeyi o kadar zorlayabilsem. temiz 2. el de olabilir

M.E.

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Giant
Salcano'nun ng255sd diye bir modeli var. Deoreşi sıkı pazarlıkla 1300'e alabilirsin

• Beğen
D

Domestik

Misafir
Ben 2 ay önce 2011 model Bianchi Troy aldım 1150 liraya. Ön-arka vites ve vites kolları Deore. br-m575 hidrolik fren var. Fiyatına göre çok iyi özelliklerde. Bulabilirsen al derim ama sıfırını bulman da kolay değil açıkçası.

• Beğen

Arkın Şeker

Forum Bağımlısı
Tepki
232
Bisiklet
Canyon
Kron xc750 bakabilirsin. biraz daha çıkabilirsen fiyatta xc1000 olabilir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
1150den verebilirim bende corratec 2012 motion ilgilenirsen 400-500 kilometre binildi

(link)

uğur can

Üye
Tepki
0
@HakanÜnalkeşke çıkabilsem o fiyatlara gönlümden geçen marka scott ama malesef maddi durum el vermiyor.

uğur can

Üye
Tepki
0
@Mert.edremitlioğlu en son zorlayabileceğim fiyat 1200 malesef o da güç bela toplayacağım

serkan caz

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Sedona
ugur salcano ıgman sıfır bulursan yada sıfıra yakın uygun ama kazıklanma hıdrolık dısk fren baslagıc ıcın ıdeal sadece boyun degıstır sıfırı 650 dı artık uretılmıyor fakat googlede arattır mutlaka cıkar genelde yerlı markalara bak sıfır alıcaksan salcano kron ve sedona gıbı dıgerlerı asar butcenı parca topmakda mantıklı arastır 2cıel temız parcaları yaz sezonunu beklersen daha ıyı sonuc alabılırsın su an sezon ölü.

uğur can

Üye
Tepki
0
izmir içi elden teslim almak istiyorum ama yine de teklifin için teşekkür ederim.@Mete Gündoğan

uğur can

Üye
Tepki
0
daha önce sedona borla kullandım ama vites fren vs. gibi parçaları daha üst seviyeye çıkarmak için sattım. sedonadan çok memnundum sedonanın üst modellerinden de araştırıyorum sen ne önerirsin? @serkan caz

serkan caz

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Sedona
ben kendım sedona 781 topladım 2 bını buldu hatta gectı hepsını tek tek aldım ozenle sabırla salcano ıgmandan yavas yavas gecıs yaptım ustune koyarak bı yerden baslayın bı bısıkletle daha sonra 2cı el uygun arastırma yaparak toplayın (zıncır ruble yı kesınlıkle sıfır almanı onerırım) su andakı bısıkletımın ozellıklerı soyle 781 2011 kadro rockshox tora sl mt15 slx fren setı slx aynakol xt arka vıtes deore kollar rıthcey pro gıdon mıchelın lastıkler dıgerlerı ıvız zıvır zaten dusun bence yaza dogru cok parca duser foruma sahıbındene fln

• Beğen

uğur can

Üye
Tepki
0
yakınlarımın tavsiyeleri ile 2013 merida matts 70 e yöneldim. geliş fiyatı 1200 olacak. sizce fiyat-kalite durumu nedir?

serkan caz

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Sedona
merıda her zman ıyı bı marka dunya markası fakat bu donanım dusuk bana gore shımanodan sasma derım cok ıyı set olarak sram setlerde var xx gıbı x0 gıbı fakat x5 ısını gormez kaldıkı hıdrolıkler Tektro Draco bu markayı hıc kullanmadım benım slx 180lık ratorlarla tek parmak kullanabılıyorum bu bısıklete verıcegınız para sadece kadroya verıcegınız para olur dıgerı fasa fıso