1000 TL bütçeli bayan bisikleti ne alabilirim?

Tepki
4
İsim
Okan
Bisiklet
Sedona
Eğer istersen kız arkadaşıma aldığım ama yalnızca iki defa kullanıp bıraktığı sedona 710 v-bayan 2014 model bisikleti var .Garantisi de mevcut mayıs 2016'ya kadar. Siteye koymayı düşünüyordum ikinci el bisiklet olarak .

Scudo

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@aziz otkur
evet o "bir anda kitlemek" olayına ben de takıldım. düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum. nasıl bir zeka ürünüdür acaba bir anda kitlemek? insanın aklına ister istemez dünya dışı varlıklar geliyor. başka bir açıklaması olamaz. :D

• Beğen
Tepkiler: aziz otkur

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
@Gökhan BİROL yani disk frenin bir anda kitlemesi ilk defa duyuyorum hiçde duyulmadık bir olay en fazla sürter yani :d

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

msyldz

Üye
Tepki
1
İsim
Sait Yıldız
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar bende halen tereddüt yaşıyorum,
Şehir yol bisikleti alacağım disk fren mi yoksa V fren mi almalıyım.Alacağım marka Carraro Sportive 225 fiyatı 1000tl. peşin veya v fren modeli Carraro 224 fiyatı 750 tl. peşin
HD Fren özelliği için 250 tl fark vermeye değer mi?
SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM?.

msyldz

Üye
Tepki
1
İsim
Sait Yıldız
Bisiklet
Carraro
@türkay yılmaz
@Gökhan BİROL
SİZDE CARRARO 224 MODELİ Mİ VAR NASIL MEMNUNMUSUNUZ ÖZELLİKLE VİTES , FREN ,

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@msyldz

carraro 224 bende yok ama sürekli turladığımız bir arkadaşımda var ve bisikletinden çok memnun

harungok

Üye
Tepki
25
İsim
Harun Gökdemir
Bisiklet
Merida
@mehmet özata

Ben eşime Mosso Legarda 1421 Lady modelinden aldım. 800 TL civarındaydı. Disk fren yok ama gayet güzel gösterişli bir bisiklet. Eşim de baya bir sevdi. Aynı boylarda arkadaşınızla. Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: mehmet özata

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
@Gökhan BİROL
Adam tam profesyonel dusunuyor oysaki biz tam amatör biniciyiz

@harungok
Mosso hidrolik disk disk vardi 880 tl ye verecekti ama biz orbiplus luca 5 aldik 750 tl verdik gercekten cok guzel ya umdugumdan iyi cikti acikcasi

@msyldz

Ya benim fikrim erkek olarak kesinlikle hidrilik disk olmali guvenlik acisindan cok önemli.

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar Disk fren klitleme olayina takilmayin bukadar adam sonuçta güvenlik olarak uyardi amatör olduğumuz için . Neyse aldik sonunda herkese teşekkür ederimfikirlerinizi paylaştığınız için. Bakalim begenecekmisin 20150502_001708.jpg 20150502_001655.jpg 20150502_001646.jpg 20150502_001638.jpg 20150502_001618.jpg 20150502_001546.jpg

Tepki
7
İsim
felisilvestris
öncelikle forum çok faydalı fakat benim gibi bisiklet cahili olunca sizin dili anlamak çok zor oluyor mesela hocam "Mtb alacak olsam V alırdım" ne demek lütfen biri bana çeviride bulunabilir mi bende bisiklet seviyorum almak istiyorum bir şehir bisikleti ama anlamıyorum dediklerinizin onda birini, yeri gelmişken salcano bodrum nasıldır sizce fren sıkıntılarından bahsetmişsiniz korktum biraz ben epey bir amatörüm.

Tepki
7
İsim
felisilvestris
açıklama için çok teşekkür ederim ayrıca bana mtb neyin kısaltması bir de salcano bodrum almayı düşünüyorum nasıldır söyleyebilir misiniz, amatör bir kullanımla sadece asfaltta, çocukken kendimi öldürüyordum yine aynını yapmamak için bu frenlerin hangisi olması gerekli söyler misiniz sabrınız için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: E.E

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
@felisilvestris mtbnin açılımı ''mountain bike'' veya ''Mountain Training Bike’'

Yani Türkçe meali ''dağ bisikleti''

Bu iki frende bana kalırsa güvenlidir kullanmayı bildikten sonra

• Beğen
Tepkiler: felisilvestris
Tepki
7
İsim
felisilvestris
anladım :) teşekkürler, son olarak salcanonun bodrum modeli için bir yorum yapar mısınız lütfen

• Beğen
Tepkiler: E.E

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
@felisilvestris Sanırım trabzondasınız. Epey bayır vardırorada , o yüzden ben şahsen bu bisikleti önermiyorum 17 kilo olması lazım. Çok çok ağır epey yorar ama sahilde kullanılabilir eğer düz bir sahil yolunuz varsa , rica ederim

• Beğen
Tepkiler: felisilvestris
Tepki
7
İsim
felisilvestris
teşekkür ederim bilmiyordum bunu :( , düz yolda sürmeyi düşünüyordum ama yine de moralim bozuldu, tavsiyeniz var mı peki peki bunun tarzında bir bisiklet modeli olarak

volkanxx

Üye
Tepki
49
İsim
Volkan
Bisiklet
Carraro
Bence lady modeli bakmak zorunda değilsin. Lady bakarsan çok kısıtlı seçeneğin olur. Ben nişanlıma kullandığımın aynısını aldım. Bende 51 kadro onda 46 kadro .
(link)

IMG_4684.JPG