Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1000-2000 lira civarı fitness şehir bisikleti

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında efilogluferdi tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. efilogluferdi

efilogluferdi Yeni Üye

Adı:
    Ferdi efiloğlu
    Arkadaşlar araştırmaya başladım kesinlikle bu tarz bir bisiklet alacağım.Aklımda birkaç model var fiyat olarak alakasızlar ama hangisini alayım bilemiyorum ve bu doğrultuda sizlerden de tavsiye ve yorumlar bekliyorum.Öncelikle fiyatta çıkabilirsem merida speeder 300 hedefim.bana sanki ithal markalar içinde merida nın fiyat/performans oranı iyi geldi.Bir de sedona 410 ilk hedefimdi.hala alabilirim.Bir de whistle guipago 1490 var bu bisikleti dışarda birinde gördüm tipini çok beğendim takıntı haline getirdim ama bisikletin en son 2014 modeli var heralde bulamıyorum ne yazıkki.

2. starscream

starscream Fotoğraf - Bisiklet - Tasarım - Otomobil

Adı:
    Ahmet
    Seviye:
  3. efilogluferdi

efilogluferdi Yeni Üye

Adı:
    Ferdi efiloğlu
    Bu modele daha önce bakmıştım ilgimi çekiyor bu fiyatta merida speeder 300 den yana gönlüm ama bu da olabilir sağolun

Arkadaşlar bisikletini satmak isteyenler mesaj atıyolar keşke parayı denkleştirmiş olsaydım belki alışveriş yapabilirdik ama kısa vadede bisiklet alamicam şu an parayı toparlayana kadar alacağım modeli kesinleştirme aşamasındayım yani 1-2 hatta 3-4 ay sonra ancak alacağım inşallah bisikleti.