Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1000-1300tl arası mtb onerisi [yardım]

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Javasrooon tarafından paylaşıldı.

1. Javasrooon

Javasrooon Yeni Üye

Adı:
    Eralp
    Bugun izmirden 1000 1300 tl arası mtb alacağım nereden ve hangi bisikleti alacağıma karar veremedim.Aklımda

Rockrider 27.5 520 (Sanırım mekanik fren sitesinde yazmıyor onun için almayı düşünmüyorum)

Rockrider 26 jant hidrolik disk

Whistle miwok 1639 pazarlık ile belki alınabilir

Bu 3 bisikletinde m boyunda kilosunu bulamadim sizlerde onerirseniz sevinirim.

2. Kadirhan

Kadirhan Kıdemli Üye

Adı:
    Kadirhan D.
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    @Javasrooon Merhaba, aynı fiyatlarda uzun süredir mtb bakıyorum. Carraro force 330, mosso wildfire hyd ve mosso black edition benim düşündüğüm modeller. Bunlara da bir bakın.

3. Javasrooon

Javasrooon Yeni Üye

Adı:
    Eralp
    @kadirhan söylediğiniz modeller çok ağırlar rockrider 520yi tercih ederim. Öneri için teşekkürler.

4. S.Emre DURMAZ

S.Emre DURMAZ Forum Demirbaşı

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kullanım tarzı ve alanına göre değişir. Genellikle şehiriçi kullanım için düşünülüyorsa 27,5 veya 29 bir mtb tercih edilmesi daha uygun olabilir. Marka olarak bu fiyat seviyesindeki bisikletler pek fark etmez. Donanımına göre seçim yapmak doğru olacaktır. Çoğu marka standart sayılabilecek kadrolara sahiptir ve bu kadrolara marka basıp bisiklet toplayıp satarlar. Merida, Cube gibi markalar ise patantli, kendilerine özel kadro tasarımlarına sahiptir. Bütçenize göre alabileceğiniz bisikletlerin donanımları da 3 aşağı 5 yukarı aynı olacaktır. Gerisi zevk-renk-beğeniye göre değişir.