1000-1300 TL Şehir Bisikleti Önerisi

Leyla F.

Üye
Tepki
0
İstanbul'da şehir içi kullanacağım bisiklet arıyorum. Bir süredir araştırma yapmama rağmen kafamda hiçbir şey oluşmadı, aksine gittikçe karışıyor. :eek:
Bisiklet konusunda neredeyse hiçbir şey bilmiyorum. Hangi markayı tavsiye edersiniz? Disk fren, v fren hangi noktalarda ayrılıyor?
Bianchi touring 713 görüntü olarak hemen hemen istediğim tarzda.
(link)
Ancak Bianchi ile ilgili okuduğum şeyler beni bu bisikletten vazgeçirdi. Görüntü olarak aynı ayarda, 1300 TL yi geçmeyecek bisiklet önerilerinizi bekliyorum.

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şuna da bakabilirsiniz;
(link)

Emre O.

Aktif Üye
Tepki
26
Bisiklet
b'Twin
carraro sportive 227 ye bakabilirsin

Leyla F.

Üye
Tepki
0
Carraro sportive 227'nin renkleri pek hoşuma gitmedi.

@Tayfun BAKIR

Evet bu oldukça güzel. Araştırıyorum şu an. Teşekkürler.

Uras Cumhuriyet

Aktif Üye
Tepki
38
Bisiklet
Fuji
Eger amortisor dusunmezseniz Fuji Absolute 2.1 oneririm.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mustafa.d

Aktif Üye
Tepki
15
Bisiklet
b'Twin
eğer bütçeni zorlamıcaksa hidrolik frende almanda fayda var bakımı teknik serviste oluyor ama becere bilirsen kendinde yapabilirsin(hidrolik yağın içine hava kaçırmadan)sürekli balata ayarı yapman gerekmez fren teli kopma gibi bir olasılık yok

Leyla F.

Üye
Tepki
0
Meridaya aklım gitmişti ama bisikletçi yerli marka daha ucuza gelir dedi. (Sedona, Salcano...) Meridaya göre bu markaların aynı özelliklisi daha mı ucuza gelir acaba?

Uras Cumhuriyet

Aktif Üye
Tepki
38
Bisiklet
Fuji
@Leyla F.

Evet ama ayni ozellik olarak donanimdan bahsediyorsak. Yani kadro kalitesi hatta jantlar bile bazen bu fiyatlara deger diye dusunebiliriz. Tabi sizin beklentiniz de onemli bisikletten. Birde adinizdan cikarim yaparak bayan modelleri olan bisikletlere bakmanizi tavsiye ederim :)

Telefondan yaziyorum. Hatalar icin ozur dilerim.

Tepki
23
birader ben bugün touring 727 aldım, gayet güzel bisiklet. bu fiyat aralığında seçenekler belli, carraro 224-225-227, bianchi touring 727, 713 ki zaten bu iki bisiklet markası kardeş marka, aynı kadro ve benzer donanımlar kullanıyorlar. Bir de salcano city sport 01-10-20 var. 01 1600TL civarı. 10 ise 970 filan olmalı. En uygun bisikletler bunlar.
Merida da güzel bisikletler, kadro olarak crossway 100 daha üstün. bana sorarsan crossway 20-40 alacağına üstteki modelleri tercih edebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Hamit E.