Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1000-1300 Lira 29'er MTB Tavsiyesi.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Atakan K. tarafından paylaşıldı.

1. Atakan K.

Atakan K. Yeni Üye

Seviye:
    Bisikletten pek anlayan biri değilim bundan dolayı tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Hidrolik diskli ve 29 Jant bir bisiklet istiyorum.
    Action sever biriyim hız yapmayı severim.Bisikleti aldığımda evime 17 km uzaklıktaki yaylaya çıkmayı düşünüyorum (Yollar asfalt ama hafif mucurlu) Bulunduğum mahallede yollar çok kötü değil ama iyide sayılmaz çukurlar var ara mahallede oturuyorum ara mahallelerde yollar kaldırım taşından.

Bulunduğum şehir HATAY İSKENDERUN.İnternetten baktım bulunduğum ilçede SEDONA bayisi var evime 1-2 km.Kron bayisi başka bir ilçede var 60 km.
    Adana'da bütün markaların bayisi vardır ama getirmesi sorun olur.Tren yada Otobüsle gitirmeme izin verirlermi bilmiyorum ama mecbur kalırsam birşekilde getiririm.

Bütçem 1000 lira ama biraz daha para koyup daha iyisini al diyorsanız 1-2 hafta sonra 1300 lira param olmuş olur.Çokta fazla para vermek istemiyorum 18 yaşındayım öğrenciyim çalıştığım para ile alacağım ve ailem 1000 liraya dediğimde bile pek iyi bakmayacak :D
    Üyeler tarafından yapılan yorumlara , fiyata ve görüntüsüne bakarak bazı modelleri beğendim.

Boy:175 Kilo:60 ( 18 Yaşını daha doldurmadım 1 ay var daha uzayabilirim :D )

http://www.kronbisiklet.com/kron-xc-250-hidrolik-disk-fren-29-jant-p-779.html
    http://www.sedonabisiklet.com/sedona_bisiklet-910.html

Ben sadece bu modelleri buldum pek anlamadığım için tavsiyelerini bekliyorum :)

2. Cumali Aydın

Cumali Aydın Yeni Üye

Seviye:
    sedona daha iyi

3. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    carraro big 929 modelinede bakabilirsin. bu ikisi arasında ise sedona diyorum

Samet Yurt bunu beğendi.
  4. Ferhat Ademir

Ferhat Ademir Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    öncelikle 29 jant bisikletim olmadı uzun süre kullanmadım yani. geçenlerde yeni bir bisiklet almaya gittiğimde 29 jant istiyordum fakat 1-2 kez deneme yaptım hantal bir yapıya sahip . 27.5 jant mtb veya 26 jant şehir içinde kullanım yapacaksan daha hızlı manevra yapacaktır. tecricihini 26-27.5 yapmanı önerebilirim. Carraro 927 kullanıyorum memnumum.Bütçenede uyacaktır.1400 TL gibi bir satiş fiyatı var pazarlıkla 1300-1250 TL gibi rakama alabilirsin.

5. MUSTAFA ULULAR

MUSTAFA ULULAR Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye: