1000-1200tl Acil dağ bisikleti önerisi????

Tepki
1
Bisiklet
Sedona
@enes savaş

Benim için ideal bisiklet 18" değil mi ? O da sanırım Medium gibi.Large çok büyük olmaz mı ?

Scudo

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Başar Kulaç

maalesef ellerinde sadece L ve xl var. ama belki depolarında m vardır ?.

ayrıca benim boy da 1.75 bacak boyu da 90 cm L kadronun seleyi uzattığımda bana anca oluyor.

size L on numara olur bence sele borusunu alçak tutarsınız olur biter.

Tepki
1
Bisiklet
Sedona
@enes savaş

Dostum aradım ellerinde bisiklet kalmamış1.5-2 hafta içinde gelicek deniyor.Öyle bilgi aldım.Bana da Large olucak gibi.Şuan forumdan ayrılacağım akşam bakmaya çalışacağım.Bisiklet önerisi ve ilgi için ayrıca teşekkür ederim.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@enes savaş

Decathlon online satış yapıyor ama şu an web sitesinde stokta yoktur uyarısı var bu ürün için
(link)

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Başar Kulaç

nasıl olmaz ya ellerinde 5 adet L 1 adet xl var dı daha dün bugün hepsini sattılar mı ?

Tepki
18
Bisiklet
Ghost
@Başar Kulaç

1500 TL seviyelerine çıkacaksan GHOST se2000 modeline de bir bakmanı tavsiye ederim. 13 kg civarıydı sanırım.
Giriş seviyesi için normal bu kg değerleri bence. Profesyonelleştikçe yavaş yavaş donanımla uğraşmaya başlayıp hafifletebilirsiniz.

Zaten hiç bir zaman insan doyun noktasına ulaşmıyor :) Hep daha iyisi var yada çıkıyor...

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@fatihcankaymak

yanlış anlamayın ama siz neye göre tavsiye veriyorsunuz ?

ghostun üstünde acera sistem tektro fren xcm maşa var .

sizce bunlar x7 sistem avid 3 fren ve recon tk maşayla yarışabilir mi ?

Tepki
18
Bisiklet
Ghost
@enes savaş

Ben de donanım biraz daha ikinci planda kalıyor, saydığınız parçalar GHOST se2000'den üstün donanım olarak.

Ama dediğim gibi ben biraz daha kadroya ve görünüşe önem veriyorum.

Ghost ülkemizde pek yaygın bir model değil ama Yurt dışında yaşayan akrabalarımın tavsiyesiyle tanıştım bu markayla ve memnun kaldım..

Sizin fikrinize de saygı duyarım..

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
zaten o donanımla uğraşsan iki katı paraya maal olur

Sertan.Zaim

Aktif Üye
Tepki
267
Bisiklet
Carraro
Abi o fiyata çok isim yapmış markalara girme derim. Çünkü iyi bir markanın dandik bisikletini alacağına orta sınıf bir markanın fiyat/performans bisikletini tercih etmen çok daha isabetli olur. Bisikelete binerken donanımın keyfine varırsın. Yoksa kim istemez scott, cannondale veya corratec gibi markaları. Sen ghost, carraro, sedona gibi markalara yoğunlaş senin bisikletin orada.

Tepki
1
Bisiklet
Sedona
Bugun bursa da aydın bısıklete gıdecegım.Modellere bakacagım,Rockbıke dusunuyorum fakat 1600tl ınanılmaz bır fıyat ve suan fırmanın elınde yok.2 hafta belkı 3 hafta sonra gelıcek.1600 verıcek gucum yok ama rockbıke bu ay olmasa bıle gelıcek ay alırım.Bugun markalara bakacagım.Bursa da tanıdıgınız bolca bısıklet satan bıryer var mı??

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Başar Kulaç

hocam rock bike hangi bisiklet ilk defa duyuyorum ? :D yoksa rockrider miydi o :D :D

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Başar Kulaç

he bu arada alırsanız resimli detaylı güzel bir inceleme yaparsanız sevinirim :)

Tepki
1
Bisiklet
Sedona
@enes savaş

Evet yanlış yazmışım :D Enes bana aydın bisiklet deki çocuğun 2 tane önerisi oldu.Bu arada antalya ya döndüm.Modelleri yazacağım.Senden istediğim.Bu modellerle rockbike arasında ki fark nedir.Fiyat olarak Scott da 1750tl den nakit de 1600tl kadar indi.Focus içinde aynen öyle.Rockrider 1600tl belki izmirden alırsam onunda indirimi olucaktır.Birde Kron önerirmisin bana.Antalya da Kron bakmaya gideceğiz.Bir arkadaş buldum KRON tavsiye etti.

Modeller şöyle.

Scott 2013 Aspect 640 Bisiklet-Rengini beğendim.Gri olanıda var çok güzel. (link)

Focus 2013 Black Hills Bisiklet (link)

Focus rengini mavi görmüştüm bu daha güzel giri olanı.

Bunların üstüne rockrider ile farkı nedir daha mı iyiler.Birde Kron önerirmisin ?

Tepki
1
Bisiklet
Sedona
Birde arkadaşlar Ktm ultra fire 1875tl.Peşinde 1600tl inebilirler sanırım.Yukarda ki bisikletlere göre nasıldır özellikleri ?
(link)

Scot 640 715euro peşin de 1600tl Sanırım 5 yıl garanti veriyorlar.
Ktm ultra fire 749euro ktm sormadım arıyacağım . Peşinde 1700tl iniyor.Vites olarak kıyaslandığında Slx üst model olarak gözüküyor.2 yıl garanti veriyor.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Başar Kulaç

Abi vallaha baktığın modellerden birinin alırsan binceğin bisiklete değil markaya par vermiş olrsun bence.

Zaten gösterdiğin bisikletlerin hiçbirinin ne maşası ne aktarıcıları Rockrider dan daha iyi değil.

Ama sen dersen ki zamanla parçaları geliştiririm. o zaman al scoot u yada focusu zamanla donanımı güçlendirirsin.

Ama ben uğraşamam dersen bence hala Rockbike almak aralarında en makul ve en kaliteli olanı.

Krona pek yaklaşma derim çünkü üstündeki donanıma göre çok pahalı bence. AMA YİNEDE seçim sizin.

Ktm de SLX üst sınıf değil X7 ile aynı sınıftadır. Hem ktm nin maşası xcr ve gid kilitleme yok.

@Başar Kulaç

He bide rockrider"larda kadroda ömür boyu.. donanımda ise iki yıl garanti var bu bir avantaj.