Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

10 yıl aradan sonra bisiklet :) Ankarada !

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında muratuste tarafından paylaşıldı.

1. muratuste

muratuste Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım . örgürlüğümün kanatlarını lise mezuniyeti sonrası rafa kaldırmıştım. şimdi yeniden pedal basma zamanı. yeni bir bisiklet alıcam ama 10 yılda çok şey değişmiş. önce bana model ve kadrolardan tavsiyede buluncak arakadaşlara sesleniyorum. ankarada nerelerden hesaplı bisiklet alabilirim lütfen yardımcı olun.

kib.

2. selçuk sezer

selçuk sezer Aktif Üye

Seviye:
    erdoğanlar ve sds bisiklet var hangi amaçla kullanacaksın

muratuste ve d.berkay bunu beğendi.
  3. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Öncelikle bisiklet camiasına hoş geldiniz. Bisikletinizi süpermarketten veya alışveriş merkezlerinden sakın almayın. Sayfanın en üstünde linki bulunan "Deltabisiklet" "Erdoğanlar Bisiklet" ve "SDS Bisiklet" gibi bisiklet mağazalarına uğrayın. Bu işe bir gün ayırın. Orada amacınıza ve bütçenize göre en ideal bisikleti bulmanıza yardım edeceklerdir.

muratuste, d.berkay ve Bulunmaz bunu beğendi.
  4. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Bisiklet almadan önce forumdan teknik başlangıç bilgilerini edinebilir daha sonra mağazaların internet sitelerinden modellere bir göz atabilirsiniz dolayısıyla en azından mağazalara gitmeden önce biraz bilgili olursunuz ve daha bilinçli olarak tercih yapabilirsiniz..

muratuste bunu beğendi.
  5. muratuste

muratuste Üye

Seviye:
    bugün bir arkadaşımın tavsiyesi ile kendime bir bisiklet topladım ve artık ayaklarım pedal basıyor. Tüm günümü bu işe verdim ama sanırım değdi. yarın ilk iş sizlerle yeni bebeğimin resimlerini paylaşacağım. umarım ankarada güzel işler çıkarabiliriz.