Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

10 temmuz 2009 İstanbul Ankara

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında peregrinus tarafından paylaşıldı.

1. peregrinus

peregrinus Üye

Seviye:
    Merhaba öncelikle kendimi tanıtayım. 26 yaşındayım Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyorum. Önümüzdeki yaz için İstanbul'dan Ankara'ya ordan da eğer dermanım kalırsa Malatya'ya gitmeyi düşünüyorum. 8 ay sonrası için proje yapmış olma sebebim bisiklet konusunda henüz bu yolculuğu şu anda yapabilecek durumda olmamam. bu 8 ay içinde gereken çalışmaları yapmam gerekiyor. Bu konuyu buraya yazma sebebim ise ustalardan destek, konuya ilişkin bilgiler ve eğer varsa yol arkadaşı bulmak. Bu yolun uzun süreceği açık bu yüzden yolculuğa birlikte çıkacağım kişiyle tanışmak içinde zamanımız olmuş olur.

cagan0403 bunu beğendi.
  2. Tolga Gürgün

Tolga Gürgün Onursal Üye

Seviye:
    Sayın Peregrinus ,

Konu ile ilgili olarak tam yerine geldiniz. Hoşgeldiniz. Şimdiden planınızı yapmış olmanız ne kadar güzel . Geriye bol bol antrenman yapmak kalıyor .

İstanbul - Ankara yolunu geze gezemi yoksa performans ağırlıklımı almak istiyorsunuz ?

Tolga Gürgün

peregrinus bunu beğendi.
  3. cagan0403

cagan0403 Forum Bağımlısı

Seviye:

peregrinus bunu beğendi.
  4. peregrinus

peregrinus Üye

Seviye:
    bu yazıyı ne zaman yazdığımı bile çoktan unutmuşum. ama yolculuk çalışmalarına başladım bu günlerde. güzergah değişti. İzmir'den Antalya'ya gitmeye karar verdik.

5. Murat İLK

Murat İLK Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende Ağustos ayının 2. haftası İzmir çıkışlı Ege kıyıları turu düşünüyorum.

peregrinus bunu beğendi.
  6. peregrinus

peregrinus Üye

Seviye:
    :) pardusçuları aramızda görmek ne güzel... turunda başarılar dilerim Murat.

Murat İLK bunu beğendi.