10. gün... Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz turu...

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
Çok Teşekkürler...

Bu geziyi bizimle paylaştığınız için... mükemmel bir gezi olmuş.

Scudo

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
DOSTLAR BENİ HATIRLASIN

Ben giderim adım kalır,
Dostlar beni hatırlasın.
Düğün olur, bayram gelir,
Dostlar beni hatırlasın.

Can bedenden ayrılacak,
Tütmez baca, yanmaz ocak,
Selam olsun kucak kucak,
Dostlar beni hatırlasın.

Açar solar türlü çiçek
Kimler gülmüş, kim gülecek
Murat yalan, ölüm gerçek,
Dostlar beni hatırlasın.

Gün ikindi akşam olur,
Gör ki başa neler gelir,
Veysel gider, adı kalır
Dostlar beni hatırlasın

Aşık Veysel

Doğuyoruz, büyüyoruz, ve bir gün aniden gelişimiz gibi sessiz sedasız bu düntadan ayrılıyoruz. Süleyman bey de aramızdan ayrıldı, gitti ama giderken pek çoğumuzun aksine ardında anılar, fotoğraflar bıraktı. Tur bisikletçilerine rehber oldu. Zamanı olmadığından gidemeyenlere oraları getirip gösterdi. Bizlerin ufkunu genişleten, yapılabilirmiş hatta ben de yapabilirim dememizi sağlayan bu yolda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
önemli olan insanın ölüp gitmesi değil, gittikten sonra iyi şeylerle anılmasıdır. Süleyman Bey ve onun gibi hayal etmekte sınır tanımayıp hayallerini gerçekleştirenlerin bu paylaşımları daha çok kişiyi cesaretlendirecektir.
Bu konunun yaklaşık 6 yıl sonra yeniden gündeme gelmesini sağlayan Emre Karakoç'a teşekkür ediyorum. Umarım bunun gibi arşivin derinliklerinde kalmış ilginç tur anlatımlarının yeniden gündeme gelmesini hep birlikte başarırız.

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
Uzuun bir süre sonra girdiğim bisikletforumda bu geziyi tekrar görmek güzel oldu. Sevgili orhan kılıç dostlar hep hatırlanmıyor..Neden mi hiç unutulmadığı için... Sevgiler.. Nur içinde yat süleyman abi.

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Kelimelerin Tükendiği An...! İnsanın Ömrünü Uzattınız Adeta. Süpersiniz.

myigit

Üye
Tepki
0
Sevgili bisiklet dostu arkadaşımız Süleyman Şatır beyefendiyi saygı ile anıyoruz. Erken kaybettik. Bisikletin önemli bir ismi idi.Tanrıdan rahmet diliyorum. Onun eserleri yaptığı turlar. sahip çıkalım.