10 Aralik Pazar Kalabalik,Eglenceli,Super Tuzla Gezimiz :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Süleyman Şatır

Sen öyle diyorsan öyledir Süleyman Abi.. :)
At sahibine göre kişner, fotoğraf makinası çekene göre gösterirmiş:rolleyes: gibi bir ata sözünü hatırlattınız bana:) :) :)

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@Murat CER
Murat Abicim sonuna kadar katılıyorum sana.

Ve Artık ben küstüm oynamıyorum. Bundan sonra binmiyorum bisiklete. Şuraya bak. Adaletmi bu. Ben burada yalnız başıma gezeyim siz orada 40 küsür kişi gezin.
Kısknamada ne yap. Siz söyleyin.
:D Şaka bir yana.. Sevgili İSTANBUL'da ikamet eden bisikletsever arkadaşlarım. Ender Abi ve Sevgili Eşine yapmış olduğunuz bu jesti sanırım unutmaları mümkün değil. Ben bile buradan izlerken ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz. Keşke bende orada olsaydım diye kendimi parçaladım ama elden ne gelir.

Fotoğraf ziyafeti çektiren tüm arkadaşlarıma,abilerime,kardeşlerime çok teşekkür ederim.

Sevgiler...

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
video super ellerine saglik :D
ama birseye takildim yani takilmamak elde diil
benim lastik patlaginda muzik bi acayip :D hehe guzel olmus baya guldum
tesekkurler ;)

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Sercan video upuzun neguzel izle izle bitmiyor :D :D biraz gunesin azizligine ugramisiz ama kamerayi dondurup onumuzden cektigin yerler cok dogal cikmis cok begendim:) tesseeekkurleerr :)

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@Turhan Evci

madalyonun öteki yüzü...
gerçekler acıdır..zaman zaman acıtır...

aynı duyguları paylaşan 40 civarında katılımcı için...değer belki be Turhan abi..ne biliyim...aynı keyif, aynı heyecan, aynı atmosfer...40 civarında bisikletli..biz 3 kişi bir araya gelince epey bi seviniyoruz..

T

Tuğrul

Misafir
Arkadaşlar çok güzel videolar çekmişsiniz,çok teşekkürler ama çektiğiniz videoları youtube a veya photobucket e atmayıpda,reapidshare gibi bedava sitelere upload etseniz daha iyi olmazmı? Youtube ve ya photobucket .flv uzantısını kullanıyor ki,bu hem görüntüyü bilgisayara indirmeyi zorlaştırıyor,hemde ciddi anlamda görüntü kaybına sebep oluyor.

Tekrar teşekkürler

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@msconfig

adamım şimdilik askıya aldım bu projeyi.
belki ilerliyen zamanda...
:( :( :(

ida degirmenci

Aktif Üye
Tepki
56
arkadaslar goruntuler hos da kımse kac km hız yaptıgınızdan soz etmemiş ya da ben kaçiırdım arada...
tuzla'ya gidiş donus ort hız ve kaç saati buldu?

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
benim saatime göre ortalama 20-21 km/s. sanırım 10:30 da çıkmıştık bostancı ido dan, 17:45 gibi kadıköy'de vapura bindiğimi hatırlıyorum. grup düşündüğümden hızlıydı, yani genç yaşlı herkes uyum içindeydi.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Grubun amacı zaten sürat yapmak değildi. Her ne kadar arada kopup gidenler olduysa da genelde Çağrı'ya ikimiz interval antrenmanı yaparcasına deparlara kalkıp ön tarafı toparlamaya çalıştık :). Bazen de birbirimizi toparlamaya çalıştık :D.

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ehehehehh son iki gunu bilgisayarlarimin bagirsaklari disarda gecirdigim dusunulurse, bugun bu videolari seyretme sansimi bir ayricalik olarak goruyorum :D :D :D

son 48 saatlik kabus sonunda suratima kocaman aptal bir gulumseme oturtan Yesilcam'dan Ud-i Lutfu bey kardesime ve de IF Istanbul 2007 katilimcilarindan Obsolate kardesime derin saygilarimi sunarim :D :D

ahahha muhtesem olmuslar :D :D

herbiri ayri guzel, ayri keyifli :D obsolate, laf aramizda benim bir gun senin muzik arsivine dalmam farz oldu ;)

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Vallahi ne yalan söyliyeyim. C.tesi günü de binmiştim o zaman sıfırlamıştım kilometreyi, Tuzla ile birlikte 92 Km yapmışım hafta sonu. Ama kilo da bir değişiklik yok; 92 yine.:D Herhalde Pazar günü de 65-70 Km yapmışımdır. Kalabalık olduğunu da düşündüğümüzde grubun hızı iyiydi. Ortalama 20 diyebilirim. Ya yanlız hakikaten süper bir gündü. Sizlerle katıldığım her tur güzel de bu tur bir başka güzeldi. Her neyse, Behçet öldürdün abi gülmekten beni akşam akşam yine Allah iyiliğini versin.:D Harun'cum çok pardon abi. :p

Sevgiler

MFG(+)

@ida degirmenci