" 1 Mayıs " Yalova/Gemlik/Armutlu/Çınarçık Rampaa...Ekşııın

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
Bu tur sırasında her aşamada iyi ki bu tura katıldım diyerek pedal bastım.. Hakikaten çok güzel bir manzara eşliğinde yol katettik.. En kısa zamanda 6 saat hedefiyle bu turu yapmak isteyen olursa seve seve eşlik ederim.. Ancak o kadar güzel manzaralar var ki durupta uzun uzun seyretmekten insan kendini alamıyor söyleyeyim :)) Turu düzenleyen Mert'e ve yeni tanıştığım Kemal'e teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: sports-man
Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Emre Nalbantoğlu

Fotoğrafları buraya eklemiyorum....pedalsesi ve facebook da link olarak görebilirsin;)

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, Kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini..Mehmet Akif Ersoy

KAAN TOR

Üye
Tepki
4
@sports-man

turlarınızı buradan yapıyor buradan arkadaşları topluyor ve resimleri buradan eklemiyorsunuz.çok ilginç... sebebi nedir acaba. yada resim eklemiyorsanız bu forumda neden geziniyorsunuz anlayabilmiş değilim... bencede bol sporlu ve tarafsız günler...

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
@Kudret Kurtcebe
Estağfirullah, ben sizin kadar heyecanlı ve bir o kadar da kontrollü bir ÇAVUŞ görmedim! Gerçi çok tura katılığım yok ama öyle işte...:)

Bu turun zorluk derecesini sorabilir miyim? Ben şu an Armutlu'dayım. Buraları çok sevdim. Ama Armutlu-Narlı arası yolların dar olduğunu gördüm. Yokuşları öyle yorucu değil gibi sanki. İşte bir de emniyet şeridi olabilseydi. Köy yolu gibi asfaltsız yollar var. Tehlikeli olabilir mi?

Hedefim aynı gün İstanbul-Gemlik-İstanbul yapmak. Eğer gerçekten zorsa, artık iki güne yayacağız. Yolu bilen yerli veya gezgin arkadaşların tecrübesini almak isterim.

Teşekkürler...