" 1 Haziran " Haliç'de....Mehtaba Gülümseyelim (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Yine keyifli bir Gezi olmasi......dileklerim ile.Bu Gezimiz Haliç'in büyülü ve renkli yüzünü görmek ve Gecemize Renk katmak içindir.

(link)

Etkinlik Tarihi : 1 Haziran Çarşamba

Bulusma Yeri : (A.Y) Kadikoy-Eminonu vapur iskelesi onu / (AV.Y) Eminönü-Kadıköy vapur iskelesi onu

Bulusma Saati : (A.Y) Kadıköy 20:00 / (AV.Y) Eminönü 20:30

Vapur Sefer Saati : 20:20

Dönüş : DENTUR Beşiktaş'dan 01:00 e kadar Üsküdar'a motor seferi yapilmaktadir.Karaköy'den 23:00 e kadar vapur seferi bulunmaktadır.

Parkur : Eminönü - Eyüp

Sürüş Hızı : Yardımlaşma,dayanışma ve Grup Disiplini içinde pedal basılacaktır.

Program : Başlangıç naoktamızdan 20:30 gibi ayrilarak,Haliç'e pedal basiyoruz.Eyüp'e kadar pedal basıp kısa 1 mola sonrası ayni istikametten geri dönerek,Karaköy ve Beşiktaş'dan isteklere göre (vapur,motor ile) dönüşümüzü gerçekleştirip Gezimizi noktalıyoruz:winkenlux

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan............Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz;) .........sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Etkinliklerimizde eldiven ÖNEMLİ...KASK hayati ve mecburidir.KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz.Gerekli önlemleri (yagmurluk,ic lastik,aydinlaticilar...vss)
yaninizda bulundurmaniz faydali olacaktir.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM... :)

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Gezi ve Organizasyonlarımıza katılmadan önce DUYURULARIN iyi okunarak KURALLARA göre hareket edilmesi ÖNEMLE rica olunur.Böylelikle gereksiz sorunlar,olumsuzluklar yaratılmamış olur :!: Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürler;) ....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM... :)