Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1 haftalık borla ve akort sorunu:S

Konu, 'Sedona' kısmında Koray Altıntaş tarafından paylaşıldı.

1. Koray Altıntaş

Koray Altıntaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Kaldırımdan atlamaya kıyamadığım borlamın arka jant akoru bozuldu bu aksam:)fren ara ara janta sürtüyor daha 1 haftalık olmasına rağmen,biraz araştırdım sanırım bi süre bu işler parçalar tam anlamıyla yerlerıne alısana kadar basıma geliçek.FAKAT genede sormak ıstedim herangi bir arakdasımızın basınada boyle bir durum geldimi?veya daha ne gibi sorunlar cıkabilir:)

bu arada konuyu yazarken sonlarda gülüyorum sahil yolundan eve gelirken kan ter içinde kalıp bisikleti depoya koyarken bunu farketmek inanın gülünç:Dher attığınız pedalın yarısı fren pabucuna gidinçe kara mizah gibi bişi oluyor:D

2. F&d reco

F&d reco Yeni Üye

Seviye:
    benimde oldu kardeşim ilk 100 km bakımı yaptırdım sağolsun aslı bisiklet ücretsiz bakım kuponu verdi sefaköy kosova bisiklet 2 tel akort yaptı sorun yok

3. jamaen

jamaen Yeni Üye

Seviye:
    İlk defa kullanılan bisikletlerde jant ayarının bozulması, eğilmesi gayet normaldir.Jantın tam olarak oturması için 1 hafta veya 15 gün(bu sizin kullandığınız süreye bağlı) sonra tekrar gözden geçirilmesi gerekir.Sedona yetkili satıcıları veya servisleri zaten bu işlemi herhangi bir ücret talep etmeden yapmaktadır.(Kullanıcıdan kaynaklanan sorunlar dışında)

Deniz bunu beğendi.
  4. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Slm kardeşim benımde akort ayarı bozuldu ufak bır düşmeden dolayı valla yaptırdım ama hayla ufak bır sorun var sanırım ters acıyla düşmüşüm jant'ta cok ufak eğilme var maalesef benıde delı edıo papucun jant'a sürtmesı ama fren ayaklarını kontrol et bırde kardeş fren ayaklarının yaylarında sorun olabılır benımde aynı dert var ama fren ayaklarından kaynaklanıyor benım ki dediğin gıbı ınsanı delı edıyorr:(:(

5. congo

congo Yeni Üye

bende yarın alıcam ama umarım öyle bi sorun çıkmaz..
    ve nelere dikkat etmeliyim?????