1 Ekim pazar günü (Ramazan'da) Konya gezisi.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@toldem

Oh oh Sercan maşallah bakıyorum da fena kaptırdın. Ben dedim sana Mesut Abilere takıl canın sıkılşmaz diye. Tüm ekibi tebrik etmek istiyorum. ben otobüsle bir yerden bi yere giderken bile dilim damağım kuruyor. Hele ki ders anlatırken aman Yarabbim ölüyorum. Siz bi de pedallamışsınız. Helal olsun hepinize... Fotolar ve anlatım için teşekkürler...
Devamını bekliyoruz...
Sevgiyle kalın

Scudo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
mesut beycigim gorusmeyeli nicknamele beraber makina da yenilenmis galiba :D

vallahi fotograflar sikir sikir, guzel gunlerde kullanin, aslinda bu kameranin masrafini bisikletforum camiasi aramizda bolusmeliydik, ne de olsa servisten en karli biz cikiyoruz :D :D :D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@toldem

Sercan senin o çantaya ağırlık taşları koysak diye bir fikir geldi aklıma ama, taşları çıkartınca beni geçersin diye vazgeçtim söylemekten.. :p

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@bikergrrl

Sayın bikergrrlciğim, nickname felan kalmadı hayatımızda. cıscıplak adımızla kaldık başbaşa..
yeni foto makinasına gelince belki inanmıyacaksınız ama hala ben yeni makina almadım. Ama alacağım. Canonun renklerinden vazgeçemiyorum. Nikonun kullanıcı yorumlarını çok beğeniyorum. Panasonikin ise Leica lenslerine hastayım. Yani ne yapsam bilmiyorum. Eğer bana forum bir foto makinası alacak olursa üçünden de birer tane isteyebilirmiyim acaba:D :p :D :p ayıp olmaz değil mi?:eek: :) :eek: :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@KevSerSeri

Sayın kevserseri her hafta pazar günü Sercan beyi Konyanın muhtelif talim sahalarında görebilirsiniz. Onu itinayla SAS MTB komandosu olarak eğitiyoruz. Daha sonra Ankaraya kuvvet komutanı olarak ataması yapılacak. Haberiniz ola..
selam ve saygılar..

• Beğen
Tepkiler: KevSerSeri

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@Mesut Girgiç

eehheeeuu ee ne demisler maharet fotografcinin, kamera bahane :D

ya da oyle bisey demisler iste :D

bence biran once kollari sivayalim, ve deee ramazan bayramina size soyle afilli bir nikon coolpix yetistirelim.. ne dersiniz forum uyeleri :D bir pamuk eller cebe operasyonu yapalim mi :D :D :D

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Mesut Girgiç

Mesut Abi foto mak. hakkında ben de çok araştırma yaptım. Kodak v-610, sony cybershot N1 ve nikon coolpix p4 arasında kararsız kaldım. Hepsinin de kendine has özellikleri var. Bu işlerden biraz anlayan bir abime sorduğumda bana kesinlikle nikonu almalısın dedi. Yani en son onda karar kıldım. İstersen sen de bi araştır. Belki karar vermende yardımcı olur. Hakikaten çok güzel bir makina. Bisiklet borcunu azaltır azaltmaz almayı düşünüyorum...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
oructa bu tempo vallahi hic şaşırmadım ironman ve ekibi daha söze ne hacet var

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@KevSerSeri

hehe selamlar kevser konusamıyorsan ıyı etrafındakıler ramazanda olsun rahat ederler :D saka bı yana valla mesut abıler sagolsun yavaslatıyon bızı demıyorlar tasıyorlar yanlarında benıde gıttıklerı yerlere ınsallah yazında ben sızın yuzunuze vurmayacam benı yavaslatıyorsunuz dıye :p :D :D
saglıcakla kal kevser

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@Mesut Girgiç

abı tas olmasada ben olduruyorum bı seyler sen merak etme sıkı antreman yapıyorum yavas mavas ama ıdare edın ıste :D ayrıca abı bence sen canondan sasma

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
sizinle pedal atmayı çok isterdim sağlıklı günlere