1 dk.bakarmısınız ?

Tepki
1
ilk öncelikle s.a arkadaşlar şimdi bisiklet hakkında bilgim yok hatta hiç denilecek kadar az ankarada sincanda oturuyorum yol bisikletlerine baktım sincan kızılay arada kızılcıhamam falan yapmak için ama daha sonradan tur bisikletleri(dağ bisikleti)sanırsam onları gördüm hangisi iyi olur daha çok asfalt da kullanmak için öyle dağ bayıra çıkmam ben ??? aklımda başlangıç olarak bi geotech corsa var nasıl iyi mi yeniler için bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

Scudo

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@muammer bozkurt

Muammer Kardeşim,

dağ , bayıra çıkmam diyorsan sana tur bisikleti önerebilirim. Yol bisikleti de olabilir. Çankaya'da Erdoganalr bisiklet , Demetevlerde güngörler bisiklet var. Oralarla irtibata geçebilirsin face sayfaları mevcuttur.

latif.07

Üye
Tepki
15
yol bisikleti al,eyer arazi bisikleti alırsan ve arazi bisikletini asfaltta kullanırsan seni bisikletten sogutur.ama yol bisikleti alırsan uzun yollarda çok rahat edersin ve yüksek süratlerde sabit hızla gidebilirsin.yol bisikleti çok akıcıdır biraz pedala basarsın gerisini kendisi gider,ama arazi bisikleti asfaltta çok çabuk bir şekilde sürat kayıp etmeye başlar.

• Beğen
Tepkiler: muammer bozkurt

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
corsadan ziyade geotech life, geotech ascent e ve whistle quipagoya bakabilirsiniz..

Tepki
1
@latif.07

hmm...peki geotech corsa nasıl tam bütçeme göre buldum bunu ? pişman eder mi beni ? teşekkürler

Tepki
1
Evet yol bisikleti alacam da hangisini alacam bilmiyorum tam bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim max.700 tl ye kadar ama geotech corsa nasıl yeni başlayanlar için kullanıınız var mı ?